Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля

Авто в наявності

Авто в поставці грн* грн*
Детальніше Отримати пропозицію
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Citroen C5 Aircross

SUV CITROЁN C5 Aircross є флагманом бренду: великий і стильний автомобіль побудований на сучасній платформі ЕМР2, що забезпечує відмінну керованість і комфорт при їзді. CITROЁN C5 Aircross отримав ряд фірмовим інноваційних розробок, що забезпечують ще більше м'якості ходу, рухаючись нерівними дорогами. Йдеться про підвіску PHC (Progressive Hydraulic Cushions) – спеціальні амортизатори, що надають почуття «польоту» і вміють відмінно згладжувати навіть найбільші ями або нерівності.

Новий SUV CITROЁN C5 Aircross обов'язково порадує кожного водія – шанувальників динамічної їзди та фанатів економічності. Новинка пропонує широкий вибір моторів: 1.6 бензиновий двигун PureTech 165 у парі з АКПП серії ЕАТ6, дизельні мотори 1.5 BlueHDi 130 і 2.0 HDi 180 у парі з АКПП серії ЕАТ8. Особливо варто відзначити варіант BlueHDi 130 ЕАТ8 – новий турбодизель, що оптимально поєднує достатню потужність і приємно низьку витрату пального. У цьому йому допомагає і 8-ступінчаста АКПП серії ЕАТ8: ширший діапазон передавальних чисел, більше паливної економічності, краща динаміка, м'якше перемикання.

Салон автомобіля буквально задає нові стандарти свого класу – це стосується як оснащення, так і функціональності. Так, для водія SUV CITROЁN C5 Aircross пропонує 12-дюймову цифрову панель приладів на основі кольорового РК-дисплея: максимум корисної інформації, перемикання зовнішнього вигляду приладів, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Пасажирам однозначно сподобаються три роздільні крісла другого ряду: вони однаково широкі та комфортні, можуть переміщатися вперед-назад, передбачена можливість регулювання кута нахилу спинки. Сидіння виконані за технологією CITROЁN AdvancedComfort. Її особливість у додатковому шарі ультрам'якою піни, що робить посадку м’якшою і зручнішою. Нарешті, відзначимо і великий багажник: 550-690 л у 5-місцевій конфігурації салону в залежності від положення задніх сидінь.

Залежно від комплектації можна встановити низку систем допомоги водієві. Безпечне керування забезпечують такі функції:

• автоматичне екстрене гальмування (ActiveSafetyBrake),

• контроль «сліпих зон» дзеркал заднього виду (BlindSpotMonitoringSystem),

• активна система контролю рядності руху (ActiveLaneDepartureWarning),

• попередження про можливе зіткнення (CollisionRiskAlert),

• розпізнавання знаків обмеження швидкості (SpeedLimitRecognition) тощо.

Для більшого комфорту передбачено безключевий доступ і запуск двигуна, електричне ручне гальмо (ElectricParkingBreak), широкоформатна камера заднього виду ReversingCameraTopRearVision. Свободу пересування за будь-яких умовах надає система Grip Control для допомоги на бездоріжжі та функція HillAssistDescent для допомоги на спусках зі схилу, система допомоги при старті вгору Hill-StartAssist, функція підсвічування поворотів StaticCorneringLights.

Традиційно для автомобілів Марки, CITROЁN C5 Aircross відрізняється широкими можливостями персоналізації: 7 кольорів кузова, 3 варіанти «кольорових пакетів» зовнішньої обробки, 4 варіанти оздоюлення салону, 3 комплектації (LIVE, FEEL, SHINE) і можливість замовлення опцій. В результаті кожен покупець може створити CITROЁN C5 Aircross «під себе».