044 591 80 00

Фарбування дисків

ЯКІСНЕ ФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДИСКІВ

Фарбування автомобільних дисків дозволяє не тільки відновити естетичну привабливість коліс, але і продовжити термін їх служби, виконуючи захисну функцію від різних хімічних реагентів, що дуже часто зустрічаються на наших дорогах (солі, кислоти тощо).

ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ

відновлення естетичної привабливості коліс

захист від різних хімічних реагентів на дорогах

Для фарбування автодисків ми використовуємо порошкове напилення. Перевага цієї технології полягає у рівномірності нанесення полімерного покриття та його високій адгезії до металу.

Також важливим є короткий час затвердіння та значна стійкість порошкового фарбування до умов зовнішнього середовища. Широка кольорова гама порошкових фарб, що використовуються, дозволяє підібрати колір дисків близький до заводського, а також дає можливість робити тюнінг дисків, змінюючи їх колір на свій розсуд.

Після такого фарбування автомобільних дисків ваша машина точно не залишиться непоміченою! Порошкове фарбування автодисків – відмінний спосіб оновити ваш автомобіль, зробити його яскравим і стильним без серйозних витрат. В офіційному дилерському центрі Сітроен ВІДІ Елеганс порошкове фарбування автомобільних дисків виконується на високому якісному рівні, і ви можете переконатися в цьому особисто!


Бажаєте дізнатися докладніше про послугу?