044 591 80 00

Страхування

Сітроен ВІДІ Елеганс і СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» пропонують вигідні умови страхування вашого автомобіля з повним комплексом послуг і високим рівнем сервісу.

 • КАСКО (універсальний вид страхування від усіх ризиків і пошкоджень автомобіля)
 • «Автоцивілка» (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
 • Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (з розширеним лімітом відповідальності за «Автоцивілкою»)
 • Страхування від нещасного випадку на транспорті
Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Страхування, врегулювання страхових випадків та ремонт автомобіля у дилерському центрі
 • Немає обмежень щодо кількості заявлених страхових випадків протягом дії договору
 • Ремонт у офіційного дилера з оригінальними запасними частинами
 • Ремонт на офіційній СТО за гарантійним листом після прийняття рішення про виплату без необхідності очікування перерахування грошей на рахунок СТО
 • Неагрегатна страхова сума (незалежно від кількості страхових відшкодувань, страхова сума не зменшується протягом всього терміну дії договору КАСКО)
 • Цілодобова інформаційно-консультаційна підтримка, виїзд аварійного комісара на місце страхової події у разі потреби

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПАРТНЕРА

Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» (ТДВ «СК« ВІДІ-СТРАХУВАННЯ) з 2007 року успішно працює на ринку автострахування України та пропонує клієнтам широкий спектр страхових продуктів: добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО *), обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ( «Автоцивілка **»), страхування добровільної цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ ***), страхування від нещасного випадку на транспорті****.

СЬОГОДНІ ВІДІ-СТРАХУВАННЯ – ЦЕ:

 • Відмінна репутація: 12 років роботи та 98,5% задоволених клієнтів.
 • Високий рівень сервісу і повний комплекс послуг автострахування. Страховий договір КАСКО ви можете швидко оформити безпосередньо в автоцентрі Сітроен ВІДІ Елеганс або наш фахівець приїде до вас у зручний час.
 • Багаторічний позитивний досвід роботи на ринку страхування автомобілів. ВІДІ-СТРАХУВАННЯ входить у ТОП-10 страхових компаній на ринку КАСКО України та займає 4-е місце на ринку КАСКО Києва та Київської області.

Додатковою гарантією фінансової стабільності СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» є той факт, що вона входить до складу потужної автомобільної групи VIDI, яка виступає гарантом виконання зобов'язань перед клієнтами страхової компанії.

*Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) АВ № 500238 від 05.01.2010 р.

**Договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів оформлюється ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», як агентом на підставі договорів доручення укладених між ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» та ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569295 від 21.01.2011 р.), ПАТ «Страхова компанія «АРКС» (ліцензія Держфінпослуг України АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та ПАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЗУ УКРАЇНА» (ліцензія Нацкомфінпослуг АГ №1569236 від 12.01.2011 р.).

***Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) АВ № 500247 від 05.01.2010 р.

****Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування від нещасних випадків АВ № 500237 від 05.01.2010 р.