044 591 80 00

Викуп автопарку Buy Back - Сітроен ВІДІ Елеганс

Офіційний дилер Citroen в Україні компанія Сітроен ВІДІ Елеганс постійно працює над збільшенням кількості послуг, які допомагають ефективно розвивати бізнес своїх партнерів. Часто у корпоративних клієнтів дилерського центру виникає необхідність оновлення власного автопарку та пов'язана з цим потреба продати один або кілька автомобілів.

Продаж навіть одного автомобіля є досить клопітким заняттям. Необхідно знайти сумлінного покупця, домовитися з ним про справедливу ціну, провести діагностику автомобіля тощо. В кінцевому підсумку певний час займає процедура купівлі-продажу транспортного засобу.

Щоб позбавити своїх клієнтів від перерахованих вище клопотів, які відволікають їх від основної діяльності, компанія Сітроен ВІДІ Елеганс розробила послугу Buy-Back - викупу автопарку свого клієнта.

Викуп автопарку (оновлення автопарку)

Викуп автопарку (оновлення автопарку) - це купівля корпоративного автопарку клієнта в кількості двох та більше транспортних засобів. Комерційні компанії вдаються до такої послуги зазвичай в тих випадках, коли з'являється необхідність повністю оновити модельний ряд корпоративного транспорту через появу на ринку автомобілів, які точніше відповідають потребам бізнесу.

При викупі автопарку компанія Сітроен ВІДІ Елеганс не ставить клієнту умов щодо бренду та однорідності транспортних засобів, тобто в одному лоті можуть перебувати, наприклад, автомобілі бізнес-класу, економічні хетчбеки та комерційний транспорт.

Така особливість дуже вигідна для клієнта, особливо в разі, якщо прийнято рішення про оновлення автопарку автомобілями Citroen - модельний ряд бренду в змозі задовольнити практично весь спектр запитів комерційної компанії. Крім того, в разі оновлення автопарку автомобілями Citroen клієнт отримує спеціальні умови угоди та, що важливо, подальше гарантійне й сервісне обслуговування на фірмовій СТО за корпоративними цінами.

Викуп одного авто у компанії

Клієнти компанії Сітроен ВІДІ Елеганс можуть скористатися послугою викупу і в разі необхідності продати один автомобіль. Крім спеціальних умов в разі придбання автомобіля Citroen, викуп одного авто передбачає дуже швидку процедуру - клієнт може отримати кошти терміном до 10 робочих днів, у випадку придбання нового авто – зарахування в передплату нового автомобіля Сітроен може бути уже в день звернення.

Переваги

Звернувшись в компанію Сітроен ВИДИ Елеганс за послугою Buy-Back, клієнт отримує ряд переваг.

 • Економія часу

  Здійснювати безкоштовний ремонт або заміну металевих елементів кузова у разі виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту

 • Універсальність

  Здійснювати безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміну деталей для фарбування у разі проблем, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення

 • Гарантія чистоти угоди

  Компанія Сітроен ВІДІ Елеганс гарантує абсолютну чистоту угоди з викупу авто відповідно до чинного законодавства України. Кошти перераховуються на рахунок клієнта в повному обсязі без будь-яких додаткових комісій та оплат.

 • Спеціальні умови

  У разі оновлення автопарку автомобілями Citroen пропонуються спеціальні умови купівлі, страхування та технічного обслуговування. Реєстрація придбаного ТЗ відбувається безпосередньо в автосалоні дилерського центру.

 • Оформлення онлайн

  Щоб скористатися послугою викупу швидко, достатньо залишити заявку на сайті Сітроен ВІДІ Елеганс і фахівець дилерського центру зв'яжеться з клієнтом в найкоротший час.

 • Вигода

  Діагностика транспортних засобів проводиться на офіційному СТО Citroen, тому клієнт отримує оцінку вартості автомобіля, максимально близьку до ринкової.


Бажаєте дізнатися докладніше про послугу?

Зв'яжіться з фахівцем: +38 (063) 159 58 23

Або