facebook
044 591 80 00
{{ slide.title }}
{{ slide.subTitle }}

від {{ slide.car | price }} грн

{{ slide.btn }} {{ slide.btn }} {{ slide.btnSecTitle }}
{{ slides[0].title }}
{{ slides[0].subTitle }}

від {{slides[0].car | price }} грн

{{ slides[0].btn }} {{ slides[0].btnSecTitle }}
Модельний ряд CITROEN

Citroёn

Сітроен ВІДІ Елеганс - офіційний дилер Citroёn в Україні. У нас доступний вибір як останніх моделей авто Citroёn, так і інші послуги з обслуговування автомобіля, включаючи комплексне обслуговування вашого авто. Французька якість в кожному автомобілі Citroёn.

Citroёn в Україні

Сітроен, Україна поступово переходить в розряд активних споживачів французької техніки, зможе запропонувати величезну кількість авто сімейного, спортивного типу. Сьогодні явно проглядається помітне збільшення рівня продажів автомобілів Сітроен. І тут не буде нічого надприродного, адже французький виробник створює свою техніку для того, щоб власники відчували тільки радісні відчуття в процесі її експлуатації.

Кращими фахівцями компанії ведеться постійний контроль над рівнем якості продукції, що випускається. Тому автосалон Сітроен ВІДІ Елеганс продає автомобілі виняткової якості з функціональністю, яка максимально доступна в авто.

Офіційний дилер Citroёn в Києві

З кожним днем стає помітнішою тенденція зростання популярності французького автомобіля Сітроен в Києві. Саме столиця України перебуває на лідируючій позиції рейтингу з продажу цієї марки авто. Однак інші регіони нашої країни не відстають, підвищуючи рівень продажів. Чим привабливий французький бренд для автолюбителів? Перш за все, це хороша ціна, високий якісний рівень, функціональність базових комплектацій.

Автосалон Сітроен запропонує різноманітний вибір комплектації, де кожному автолюбителю буде легко зробити свій вибір і придбати відповідний варіант авто для сім'ї, себе і бізнесу.

Комерційні автомобілі Citroёn

Комерційна лінійка авто Сітроен - модельний спектр, серед якого будь-якої моделі вдасться сподобатися своєму покупцеві. Успішність цих машин полягає в невибагливості технічного обслуговування, зносостійкості, прийнятна ціна комплектуючих і запасних частин.

Комерційні автомобілі Сітроен представлені на Україні в повному обсязі. Сьогодні кожному автолюбителю надається можливість придбати для себе надійного помічника не тільки для особистого користування, а й для використання в бізнесі будь-якого масштабу. Якщо вами цінується якісний рівень, простота обслуговування і експлуатації, надійність і доступність - автосалон Сітроен в Києві готовий запропонувати найбільш оптимальні моделі з належною комплектацією.

Докладніше