Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Детальніше про Citroen C3

Завдяки 97 варіантам оформлення екстер’єру цей автомобіль ніколи не буде схожий на жоден інший. Коли річ заходить про комфортабельність, новий Citroën C3 може похизуватися новими сидіннями поліпшеного комфорту Advanced Comfort та підвіскою, які підносять його на перше місце у класі. Це сучасний автомобіль, що завжди тримає зв’язок онлайн. Крім того, у ньому передбачено 12 допоміжних систем для водія, які значно спрощують процес перебування за кермом.

СМІЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Новий Citroën C3 знаменує собою новий етап розвитку стилістики модельного ряду Citroën. Передня частина нового Citroën C3 має більш упевнений та динамічний вигляд, нагадуючи оформлення концептуального автомобіля CXPERIENCE.

7 КОЛЬОРІВ КУЗОВА НА ВИБІР

На додачу до вже відомих кольорів (чорного, стального, платинового, пісочного та білого) презентуємо два нових яскравих кольори: червоний та бірюзовий.

На додачу до звичайної палітри вишуканих кольорів в інтер’єрі салону нового Citroën C3 передбачено дві нові опційні палітри, що включають особливі варіанти оббивки сидінь та кольорові вставки:

• У бірюзовій палітрі використано гру контрасту між переважно темними кольорами та відтінками для створення більш динамічної атмосфери.

• Інтер'єр з декором під дерево натякає на скандинавську атмосферу, використані приємні на дотик високоякісні матеріали. НОВІ СИДІННЯ ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

• У новому Citroën C3 передбачено особливі сидіння Advanced Comfort — 100%-розробка інженерів-конструкторів Citroën. Ці розкішні сидіння мають графічне оформлення з торців, поліпшену бокову та поперекову підтримку. Вони більш комфортні як на вигляд, так і за призначенням.

БАГАЖНИК НА 300 Л ТА ЧИМАЛО МІСЦЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

Новий Citroën C3 напрочуд зручний для щоденного використання. Зручна ніша посередині передньої панелі дозволяє краще організувати простір у передній частині салону автомобіля. Крім того, передбачено великий відділ для рукавичок (6,25 л). У передніх дверях нового Citroën C3 також передбачені місця для зберігання речей. Крім того, подбали і про місце для багажу: новий Citroën C3 має багажник на 300 л.

Технологія Mirror Screen, сумісна з Apple CarPlay ™ та Android Auto, дозволяє підключити мобільний телефон і дублювати його екран на сенсорному екрані автомобіля. Водій знаходить свій мультимедійний контент і безпосередньо та легко керує своїм смартфоном та сумісними програмами з сенсорного екрану свого Нового Citroën C3.

ДВИГУНИ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ ТА 6-СТ. АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Новий Citroën C3 укомплектований високоефективними двигунами останнього покоління, які сертифіковані відповідно екологічного регламенту Euro 6:

• 3-циліндровий бензиновий двигун серії PureTech на 83 к. с. (PureTech 83 Stop&Start МКПП-5)

• 110 к. с. (PureTech 110 Stop&Start МКПП-6).

Для ще більшої маневровості та спокою за кермом новий Citroën C3 також доступний з автоматичною коробкою передач EAT6 (PureTech 110 Stop&Start АКПП-6).