044 591 80 00

Лізинг

Лізингові програми від Сітроен ВІДІ Елеганс

Офіційний дилер провідного виробника автомобілів у світі автоконцерну Citroen в Україні компанія Сітроен ВІДІ Елеганс спільно з партнерами надає своїм клієнтам юридичним особам, можливість придбання легкових автомобілів та комерційного автотранспорту виробництва Citroen на умовах фінансового або оперативного лізингу.


розрахунок лізингу

Оберіть бренд
Оберіть дилера
Виберiть модель:
Оберіть комплектацію
Оберіть модифікацію
Для розрахунку лізингової пропозиції оберіть модель, яка вас цікавить:
Обраний автомобіль:
Оберіть модель
Введіть суму від {{ financeConditions.min }} до {{ financeConditions.max }}
Оберіть модель
Оберіть програму

Термін фінансування Платіж / міс:

Партнери

 • Vidi Leasing
 • OTP Leasing
 • Alfa Leasing
 • BEST Leasing
 • BEST Leasing
 • ULF Finance
 • Privatbank Leasing
Результати розрахунку*
Разом, грн:
Аванс + разова комісія, грн:
Термін фінансування, міс:
Середній платіж, грн

* - Розрахунок є попереднім та не включає разові витрати пов’язані з оформленням лізингу, разові комісії та обов’язкові платежі при реєстрації автомобіля..

Лізингові платежі включають:

 • реєстрацію автомобілів у органах ДАІ та проходження технічного контролю;
 • сервісне адміністрування (організація всіх ремонтів, контроль якості їх виконання)
 • страхування КАСКО та страховий інформаційно-консультаційний асистанс
 • протиугінна сигналізація з модулем GPS і можливістю визначення місця розташування автомобіля
 • збір до ПФУ від 3% до 5% (залежно від вартості автомобіля)
 • автомобільний комплект: вогнегасник, аптечку, знак аварійної зупинки, автокомпресор, щітку та скребок, ремонтні рукавички

* Валюта фінансування євро, оплата здійснюється в гривні. Розрахунок є попереднім. Остаточна комерційна пропозиція буде сформована після аналізу документів клієнта та надана у договорі про фінансовий лізинг. Для фінального розрахунку зверніться, будь ласка, до консультантів.

Переваги придбання автомобіля Citroen на умовах лізингу

 • лізингові платежі та пов’язані з ними комісії відносяться на валові витрати клієнта (отримувача лізингу) і зменшують його базу оподаткування;
 • лізингові платежі формують клієнтові кредит з ПДВ;
 • всі витрати, пов’язані з придбанням транспортного засобу, в тому числі реєстраційні збори, збори до Пенсійного Фонду, оплата страхування автомобіля рівномірно розподіляються на кількість лізингових платежів, що клієнт сплачує упродовж всього терміну дії договору;
 • відсотки та комісія у складі лізингового платежу не є об’єктом оподаткування ПДВ.
 • автомобіль, на який розповсюджується дія лізингової програми, не може бути відчужений податковими органами.
 • клієнт має змогу планувати витрати на придбання транспортного засобу на декілька років уперед, оскільки, крім визначеної суми лізингового платежу та початкової комісії, він не має жодних додаткових видатків. Це дає можливість раціонально використовувати кошти, спрямувавши їх на розвиток бізнесу.

Що входить в процедуру авто в лізинг

Лізингові програми компанії Сітроен ВІДІ Елеганс передбачають можливість використовувати інструменти оперативного або фінансового лізингу.

Фінансовий лізинг

Фінансовий лізинг зобов’язує клієнта викупити транспортний засіб у кінці дії лізингового договору, водночас сукупність лізингових платежів дорівнює сумі кредиту на придбання авто. Під час дії договору фінансового лізингу його предмет знаходиться на балансі клієнта. Право власності на автомобіль переходить до клієнта після сплати останнього лізингового платежу.

від 20% початковий внесок
0.01% - 19,5% річних

Оперативний лізинг

Оперативний лізинг передбачає можливість використання транспортного засобу на обумовлений договором строк, водночас предмет лізингу знаходиться у власності лізингодавця. Клієнт не має зобов’язання викупити авто в кінці дії лізингового договору, водночас отримує всі переваги участі в лізинговій програмі. Оперативний лізинг нагадує договір оренди, проте, зважаючи на тривалий термін його дії, клієнт несе значно менші витрати щодо оплати щомісячних платежів.

Переваги лізингу

 • лізингові платежі відносять на валові витрати, зменшуючи базу оподаткування;

 • авто, взяте в лізинг, не може бути відчужене податковими органами та іншими уповноваженими службами;

 • лізингоотримувач формує кредит ПДВ, оплачуючи платежі за договором лізингу;

 • оплати, комісії та відсотки в складі лізингових платежів не обкладаються ПДВ.


Участь у лізингових програмах Сітроен ВІДІ Елеганс

Будь-яка фізична особа-підприємець або юридична особа може придбати автомобіль Citroen в офіційного дилера компанії Сітроен ВІДІ Елеганс на умовах лізингу. Для цього потрібно звернутися до фахівців дилерського центру, розташованого за адресою: м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60, попередньо підготувавши пакет документів:

загальна інформація про отримувача лізингу

реєстраційні та/або статутні документи клієнта

документи, що підтверджують фінансовий стан отримувача лізингу

заява на участь у лізинговій програмі Сітроен ВІДІ Елеганс

В деяких випадках для укладання угоди можуть знадобитися інші документи, про що додатково повідомлять працівники дилерського центра.

Стандартні умови передбачають сплату початкового внеску (від 20%) та комісії за відкриття лізингового договору, до завершення терміну його дії крім лізингових платежів клієнт не несе жодних видатків. Додаткової застави також не потрібно. Компанія Сітроен ВІДІ Елеганс дотримується індивідуального підходу до своїх покупців, тому в кожному випадку умови лізингового договору визначаються окремо. Додаткову інформацію щодо умов придбання автомобіля Citroen на умовах лізингу в компанії Сітроен ВІДІ Елеганс, складу пакету документів та інших питань можна дізнатися за телефоном +38 (044) 591-80-00.


Переваги участі у лізингових програмах Сітроен ВІДІ Елеганс

 • Укладаючи договір лізингу з компанією Сітроен ВІДІ Елеганс, клієнт позбавляється необхідності самостійно укладати угоди з банківськими установами, страховими компаніями, реєструвати автомобіль та здійснювати інші дії, необхідні для того, щоб договір набув чинності. Ці питання вирішують фахівці дилерського центру.
 • Придбавши новий Citroen в офіційного дилера Сітроен ВІДІ Елеганс за договором лізингу, клієнти компанії мають доступ до широкого спектра гарантійних та сервісних послуг, що надає дилерський центр, на спеціальних умовах.

Купити Citroen у компанії Сітроен ВІДІ Елеганс – найвигідніший шлях, щоб стати власником нового сучасного автомобіля.