044 591 80 00

CITROËN Assistance

24 ГОДИНИ НА ДОБУ, 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

+38 (044) 496–52–52 звернутися за допомогою

У разі виникнення несправностей автомобіля, що перешкоджають подальшому руху, власник Citroёn може скористатися цілодобовою технічною допомогою, послугою евакуації та іншими пропозиціями у межах даної програми.


Послуги

Послуги Умови надання та деталі
Евакуація автомобіля до найближчої сервісної станції CITROЕN.
(Без обмежень кількості та відстані транспортування)

У разі якщо автомобіль Клієнта не має можливості пересуватися самостійно або пошкоджений у результаті ДТП, а також у разі втрати ключів або закриття їх в автомобілі, йому буде організована безкоштовна евакуація у найближчу офіційну сервісну станцію Citroёn, де йому по додатковій домовленості буде надана необхідна технічна допомога.

Евакуація включає:
 • Прибуття на місце спецтехніки та фахівців для транспортування
 • Підйом і завантаження несправного транспортного засобу на евакуатор
 • Безпосередньо транспортування
Допомога надається на місці, якщо
 • Прокололось колесо, а запасне вже використане
 • Розряджена акумуляторна батарея
 • Раптом закінчилося пальне (Клієнт самостійно сплачує вартість пального, доставка безкоштовна)
Проживання в готелі У разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом 2-х днів, Клієнту буде сплачено проживання в готелі осіб, які подорожують в автомобілі, з розрахунком 100 грн на людину в добу в рамках загального ліміту 500 грн
Примітка: у разі вибору даної послуги Клієнт втрачає право на послуги 4 і 5.
Репатріація до місця постійного проживання або продовження поїздки

Клієнту будуть оплачені витрати по поверненню осіб, які подорожують в автомобілі, до місця їх проживання (проїзд в купейному вагоні швидкого поїзда) у разі, якщо:

 • За попередньою оцінкою фахівців ремонт автомобіля займе 5 діб і більше
 • Автомобіль вкрадено
Повернення Клієнта з місця проживання в Україні до місця ремонту або виявлення автомобіля

Клієнту буде оплачена поїздка потягом (купейний вагон швидкого поїзда) з метою забрати автомобіль у разі:

 • Крадіжки, якщо автомобіль був знайдений після того, як Клієнт репатріював за місцем ремонту, який проводився протягом 5-и днів і більше
Репатріація автомобіля Буде організована і забезпечена репатріація автомобіля до місця проживання власника, якщо автомобіль був знайдений після репатріації власника та стан знайденого автомобіля не дозволяє йому пересуватися самостійно.
Додаткові послуги Власник, автомобіль якого постраждав у результаті ДТП, може звернутися в Citroёn Assistance з питань відшкодування збитків стороною, що винна, або проведенню технічної експертизи. Вартість таких послуг платна і обговорюється з власником окремо.
Інформаційні послуги У разі виникнення будь-якої проблеми, зокрема і у разі викрадення автомобіля, втрати кредитних карток, хвороби, якщо Вам знадобиться юридична консультація або просто порада, служба Citroёn Assistance завжди готова надати консультацію або вислати повідомлення Клієнту, який потребує інформації. Можливо, ми не зможемо покрити витрати, необхідні для вирішення проблеми, але Citroёn Assistance обов'язково допоможе знайти рішення.
Екстрені виклики ДАІ, Швидка допомога, МНС та інших служб
Якщо Citroёn Assistance вчасно не сплатив узгоджені послуги проїзду залізницею чи проживання в готелі, а також інші послуги, передбачені Програмою, вартість таких самостійно сплачених Клієнтом послуг, відшкодовується Клієнтові Citroёn Assistance на підставі заяви та пред'явлення підтверджуючих оплату документів.

УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ CITROёN ASSISTANCE

У разі необхідності послуг Citroёn Assistance, Вам необхідно зателефонувати за номером телефону диспетчерського центру та для ефективного й оперативного обслуговування надати наступні дані:

 • номер сервісної карти Citroёn Assistance
 • ПІБ
 • номер контактного телефону
 • дані про автомобіль (модель, реєстраційний номер, номер кузова автомобіля)
 • точне місце розташування автомобіля та характер проблеми, що виникла

Послуги Citroёn Assistance надаються на всій території України згідно з Програмою у разі:

 • поломки автомобіля і ДТП
 • крадіжки автомобіля

Сервісна карта вважається активованою, і Ви має право на отримання передбачених Програмою Послуг з понеділка, наступного за днем купівлі автомобіля Citroёn.