044 591 80 00

STELLANTIS: назва нового концерну, утвореного в результаті злиття Groupe PSA і FCA

STELLANTIS: назва нового концерну, утвореного в результаті злиття Groupe PSA і FCA
17.07.2020

STELLANTIS має латинське коріння: «stello», що означає «освітлений зірками». Ця назва натхненна новим амбітним союзом автомобільних Брендів з багатою історією і яскравою корпоративною культурою, які, зливаючись воєдино, дозволяють сформувати образ нового світового лідера сучасної епохи мобільності, що зберігає при цьому всі видатні цінності і принципи своїх складових.

STELLANTIS буде поєднувати в собі масштаб справжнього світового підприємства і вражаюче великі і глибокі ресурси, нові інноваційні технології і професіоналізм, здатні протягом майбутніх десятиліть забезпечити сталий розвиток і вирішення питань мобільності. Латинське коріння нової назви віддає дань поваги багатій спадщині компаній-засновників, у той час як асоціації з астрономією передають дух оптимізму, енергії і оновлення, який стоїть за новим злиттям, що змінює глобальний автомобільний світ.

Процес пошуку нової назви стартував незабаром після оголошення про укладення Угоди про злиття. Безпосередню участь в ньому брав вищий управлінський склад обох компаній за підтримки рекламного агентства Publicis Group.

Назва STELLANTIS буде використовуватися виключно на рівні концерну в якості корпоративного бренду. У рамках наступного етапу злиття буде представлений логотип, який, поряд з назвою, сформує новий корпоративний фірмовий стиль. Назви та логотипи всіх брендів, що входять до складу концерну STELLANTIS, залишаться незмінними.

Як повідомлялося раніше, завершення процесу злиття очікується в першому кварталі 2021 року за умови виконання стандартних умов закриття угоди, включаючи отримання схвалень акціонерів в ході відповідних позачергових загальних зборів, а також виконання антимонопольних та інших нормативно-правових вимог.