044 591 80 00

Співробітники дилерських центрів VIDI вакциновані від COVID-19

Співробітники дилерських центрів VIDI вакциновані від COVID-19
30.11.2021

Співробітники фронт офісу дилерських центрів VIDI, люди які безпосередньо працюють з клієнтами - вакциновані. Компанія вдячна усім колегам за свідоме та відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Слід зазначити, що кампанії по вакцинації у VIDI розпочалися ще влітку 2021 року. Як тільки з’явилась можливість, компанія швидко організувала процес вакцинації безпосередньо на своїй території. І одночасно провадила інформаційну політику, щодо важливості і доступу до вакцинації, яку компанія забезпечує.

Керівництво VIDI власним прикладом розпочало перший етап вакцинації, розуміючи важливість та відповідальність процесу. Додатково, співробітники отримали змогу пройти курс вакцинації як для себе, так і членів своєї родини та близьких, безпосередньо на підприємстві. Медичні мобільні бригади з вакцинації працювали на території з дотриманням заходів безпеки.

Відповідальне ставлення компанії до клієнтів, партнерів та співробітників є фундаментальною основою діяльності VIDI. Група компаній VIDI займає лідерські позиції на автомобільному ринку України в мережах світових брендів, які представлені в Україні.

«Від початку пандемії у 2020 році дилерські центри VIDI доклали усіх зусиль, щоб оперативно, безпечно та безперебійно надавати сервісні послуги транспорту - вкрай важливої артерії життя людей у сучасному світі.

Сервісні центри VIDI здійснюють обслуговування автомобілів швидкої допомоги, поштових операторів, сервісних і комунальних служб міста, що забезпечують життєдіяльність країни. І, безумовно, у нас обслуговується корпоративний транспорт бізнес компаній та особисті авто українців. Адже життя – це рух!» - відзначає генеральний директор компанії Максим Яворський.

Всі можливі заходи безпеки було вжито вчасно. За найпершої можливості взяти участь у добровільній колективній вакцинації людей в Україні, компанія VIDI відгукнулась на таку можливість, адже створення колективного імунітету – це запобігання поширення вірусу.

Тож сьогодні всі 17 дилерських центрів VIDI відкриті для безпечного відвідування та готові до надання найякісніших послуг на автомобільному ринку України.