044 591 80 00

ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ, ПРИДБАВ - ПЕРСОНАЛЬНА КОМФОРТНА ЦІНА НА НОВИЙ CITROЁN

ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ, ПРИДБАВ - ПЕРСОНАЛЬНА КОМФОРТНА ЦІНА НА НОВИЙ CITROЁN
01.07.2020

Для CITROËN комфорт є одніією з ключових якостей і основ, на яких будується сприйняття Бренда. Однак поняття «комфорт» може виходити далеко за рамки тільки м'якої підвіски автомобіля або затишних сидінь. Адже комфорт також проявляється в інтуїтивно-зрозумілому управлінні, наявності великого багажника з хорошою організацією простору, використанні програми для смартфона, яка дозволяє краще взаємодіяти з автомобілем. А ще комфорт може проявлятися в привабливій ціні, яка буде «комфортною» для покупця. Намагаючись ощасливити якомога більше клієнтів і запропонувати для них вигідні ціни, в період з 1 по 31 липня Бренд проводить унікальну акцію – «Генератор комфортних цін від CITROËN»!

Для того, щоб отримати власну персональну ціну, клієнту необхідно виконати всього три простих кроки. По-перше, пройти реєстрацію на офіційному сайті CITROËN в Україні – після чого отримати QR-код на свій смартфон і електронну пошту. По-друге, потрібно відвідати дилерський центр CITROËN і пред’явити даний QR-код. Звичайно, під час відвідування дилерського центру CITROËN будуть дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки в умовах карантину: наявність масок і антисептика, підтримання безпечної дистанції між людьми, плюс, дилерські центри часто провітрюються і прибираються з використанням дезінфікуючих засобів. Нарешті, по-третє – вже на місці слід отримати доступ до своєї персональної ціну на обраний автомобіль. Розрахунок персональної ціни проводиться прямо у дилерському центрі і в режимі реального часу. Прийшли, пред’явили QR-код – і отримали максимально привабливу ціну!

Дана пропозиція «Генератор комфортних цін від CITROËN» діє на чотири популярні моделі Бренда, тому кожен потенційний клієнт знайде автомобіль собі до смаку. Бажаєте універсальний компактний автомобіль? Зверніть увагу на кросовер CITROЁN C3 Aircross, який пропонує просторий салон з широкими можливостями трансформації, а також систему Grip Control для впевненості на легкому бездоріжжі. У свою чергу, місткий кросовер CITROЁN C5 Aircross додає потужні двигуни і передове оснащення – наприклад, панель приладів на основі кольорового РК-дисплея. Любителям сімейних седанів обов'язково сподобається CITROЁN C-Elysée – просторий, витривалий, недорогий автомобіль. А шанувальників комфорту порадує хетчбек CITROЁN C4 Cactus: завдяки особливій підвісці РНС, він вміє буквально «розгладжувати» будь-які дороги, а також відрізняється чудовими економічними дизельними моторами в парі з повноцінною 6-ступінчастою АКПП серії ЕАТ6.

До речі, поняття комфорту у випадку з Брендом CITROËN також стосується і утримання автомобіля.

Наприклад, для всіх автомобілів CITROËN діє збільшена гарантія - три роки або 100 тис. км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). Крім того, розроблена програма сервісного обслуговування за фіксованою ціною: у рамках одного регіону, для однієї моделі автомобіля вартість однотипного ТО буде однаковою у різних дилерів.

Даний підхід зручний тим, що більше немає необхідності продзвонювати різні дилерські центри, вибираючи оптимальну ціну і час відвідування – їдьте до будь-якого найближчого дилера Бренда! Нарешті, автомобілі CITROËN можна придбати в кредит або лізинг, також на доступних комфортних умовах: зі ставкою від 0,01% річних і з максимальним терміном кредитування до семи років.

Просто вибирайте вподобаний автомобіль, а далі про ваш комфорт подбає CITROËN!