044 591 80 00

ПІДСУМКИ ГЛОБАЛЬНИХ СВІТОВИХ ПРОДАЖІВ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ: РЕЗУЛЬТАТ В 1 МЛН АВТОМОБІЛІВ!

ПІДСУМКИ ГЛОБАЛЬНИХ СВІТОВИХ ПРОДАЖІВ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ: РЕЗУЛЬТАТ В 1 МЛН АВТОМОБІЛІВ!
21.07.2020

Стратегія електрифікації в дії. Група PSA запустила інноваційний продукт для 100% електричної мобільності - CITROЁN Ami - а також представила на ринку 13 нових електрифікованих автомобілів. Усі нові моделі автомобілів відтепер також будуть пропонуватися у вигляді повноцінних електромобілів або підзаряджуваних гібридів. В результаті Група PSA з першого дня 2020 року була готова виконувати європейські вимоги щодо викидів CO2.
Глобальна мета для Групи PSA полягає в тому, щоб до 2025 року забезпечити 100% рівень електрифікації модельного ряду, причому за підсумками 2021 року рівень електрифікації модельного ряду вже повинен скласти 50%.

Стратегія Групи PSA як і раніше грунтується на максимальній відповідності очікуванням клієнтів з сегменту «B2C» і «B2B», завдяки чому вдається створювати конкурентоспроможні пропозиції з передовими технологіями і корисними послугами, які прості в щоденному використанні.

Європейські ринки: на шляху відновлення

Ринкові досягнення Групи PSA помітно виросли за підсумками червня: чисті продажі - подвоїлися, а поставка автомобілів - виросла на 71% щодо показників травня поточного року. Важливо відзначити, що цього результату вдалося досягти на Європейському ринку, обсяг якого в першій половині 2020 року знизився на 39%. Особливо постраждали продажі в Південній Європі, де позиції Група PSA традиційно були дуже сильні - що в підсумку, помітно вплинуло на загальні результати. Крім того, також на глобальні продажі вплинула і фаза зміни модельної лінійки OPEL (Vauxhall для ринку Великобританії).

Бренд PEUGEOT збільшив свій портфель замовлень на 42%, при цьому зберігши власний ціновий рівень і стратегічні цілі розвиватися і займати більш високу позицію на ринку. Сьогодні автомобілі PEUGEOT утримують перше місце по продажах в Іспанії і Португалії, зросла кількість продажів у Франції (+ 0,2 пункту), Італії (+ 0,3 пункту), Австрії (+ 0,2 пункту). У цілому Бренд PEUGEOT святкує гучний початок своєї нової глави - запуск лінійки електрифікованих пасажирських і комерційних автомобілів.

Бренд CITROЁN у 2020 році почав свій шлях до електрифікації з інноваційним 100% електромобілем Ami, підзаряджаємим гібридом C5 Aircross Hybrid, електричними венами е-Jumpy і ё-SpaceTourer. А також з електричним хетчбеком ё-C4, який був представлений зовсім недавно, в червні. Бренд збільшив частку ринку в основних країнах: Італія (+ 0,2 пункту), Іспанія (+ 0,2 пункту), Німеччина (+0,1 пункту). Сьогодні CITROЁN продовжує розвиток, акцентуючи увагу на продажах «онлайн», а також запуску найважливішої новинки другої половини 2020 року - оновленого бестселера CITROЁN С3.

Вражаючі показники зростання DS Automobiles в першому півріччі були в значній мірі обумовлені запуском нових електрифікованих моделей (33% від загальних продажів). Бренд є лідером серед преміальних марок в питаннях використання мульти-енергетичних платформ і зниження рівня викидів CO2. Частка ринку DS Automobiles в Європі зросла на +0,4 пункти і досягла рекордних позначок - наприклад, на рідному ринку Франції Бренд займає 11,5% свого сегменту. Такі моделі, як DS 7 CROSSBACK і DS 3 CROSSBACK знаходяться в числі лідерів продажів свого класу.

Нарешті, OPEL суттєво оновив власний модельний ряд, запропонувавши покупцям нові автомобілі, двигуни, технології. Все це дозволило добитися значного скорочення викидів CO2. Крім того, хорошим продажам сприяють такі популярні моделі, як Grandland X або запуск нового покоління Corsa - до речі, обидва автомобілі тепер доступні в електрифікованих версіях. Також відмінні продажі демонструють легкі комерційні автомобілі (LCV).

Ближній Схід і Африка: гнучкість і стійкість - шлях до збільшення частки ринку

Незважаючи на сильні труднощі через глобальну пандемію і падіння регіонального ринку на 26,4%, загальні продажі Групи PSA в даному регіоні залишаються вищими, ніж в 2019 році - ринкова частка зросла на 46%!
Значне збільшення частки ринку Групи PSA сталося в Туреччині (+ 5,4 пункту), Єгипті (+ 3,9 пункту), Марокко (+ 0,8 пункту). У другому кварталі, який найбільш постраждав від пандемії, довелося проявити особливу спритність в роботі - але це було того варте: зростання ринкової частки + 9,1% за останні три місяці!

Важливо відзначити, що Група PSA вірить в даний регіон. Так, виробничі потужності заводу «Kenitra» в Марокко будуть збільшені вдвічі: починаючи з вересня 2020 року - завод зможе виробляти до 200 тис. автомобілів щорічно.

Китай: Група відновлюється після кризи і робить акцент на електрифікацію. Хоча діяльність в Китаї сильно постраждала від кризи, викликаної вірусом і карантином, Група PSA продовжує посилення своїх позицій в сегменті «NEV» (New Energy Vehicles), як це і планувалося спочатку. Перший приклад даного підходу - електромобіль PEUGEOT e-2008 - був запущений на ринку Китая 20 травня. За ним слідують гібриди PEUGEOT 4008 PHEV і 508L PHEV, а також CITROЁN C5 Aircross Hybrid (у другій половині 2020 року).

Важлива подія: Бренд DS Automobiles виходить на китайський ринок з новою бізнес-моделлю і новим стратегічним планом, деталі будуть оголошені найближчим часом. Нарешті, партнер DPCA повністю відновив виробництво з кінця березня, продажі мають позитивну тенденцію.

Латинська Америка: скорочення обсягу ринків, але збереження позицій Групи PSA

У регіоні, який особливо постраждав від корона-вірусу і викликаного ним кризи, ринкова частка Групи PSA становила понад 3% другий місяць поспіль. Підсумки роботи за другий квартал 2020 року виявилися краще, ніж за аналогічний період 2019 року. Група PSA збільшила свою частку ринку в Чилі, Мексиці, Колумбії, Еквадорі, Перу. Крім того, в Аргентині Група PSA зберегла двозначну частку ринку (10%) і планує її збільшення в майбутньому завдяки запуску Нового PEUGEOT 208, який буде вироблятися на заводі «Palomar» з використанням глобальної платформи CMP. Легкі комерційні автомобілі (LCV) також домоглися збільшення частки ринку в Латинській Америці до 3,5% - тут особливо важливо відзначити впевнені позиції Групи PSA в Бразилії.

Індія і Тихоокеанський регіон: збільшення частки ринку для Групи PSA

Загальні продажі в регіоні знизилися в порівнянні з першим півріччям 2019 року. Однак якщо в цілому ринок регіону впав на -27%, то продажі автомобілів Групи PSA - знизилися лише на 14%. Це дозволило збільшити займану частку ринку: +14%.

Стійка популярність автомобілів Групи PSA в Японії підтримується новинками трьох Брендів, але особливо відзначився CITROЁN - завдяки запуску таких важливих новинок, як кросовери C3 Aircross і C5 Aircross, а також мінівен Berlingo.

В Індії триває підготовка до запуску CITROЁN, яка намічена на першу половину 2021 року. Флагманом запуску Бренда стане кросовер C5 Aircross, за яким послідують нові моделі CITROЁN місцевої розробки.

У Південно-Східній Азії частка ринку, яку займає Група PSA, також трохи збільшилася в порівнянні з першою половиною 2019 року - і цього вдалося досягти навіть з урахуванням складних ринкових умов! Особливо зросли продажі CITROЁN та PEUGEOT.

Євразія: зростання ринкової частки в Україні

Глобальні показники регіону отримали сильний тиск від корона-кризи в другому кварталі 2020 року. Незважаючи на це, продажу Групи PSA збільшилися, так само як і частка на ринку - зростання з 0,7% до 0,9% (від загального глобального ринку регіону). Особливо вражають результати в Україні, де бренди Групи PSA зуміли зайняти 8,9% ринку. Високий показник забезпечили три ключових бренди Групи: CITROЁN, PEUGEOT, OPEL. Також з другої половини 2019 року в Україні представлений преміум-бренд DS Automobiles.