044 591 80 00

Новий Citroёn С3 – претендент на титул «кращий легковий автомобіль року в Україні 2021»

Новий Citroёn С3 – претендент на титул «кращий легковий автомобіль року в Україні 2021»
10.12.2020

Хетчбек CITROЁN С3 претендує на титул кращого легкового автомобіля у всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2021». Головна ставка - на відмінний комфорт завдяки сидінням Advanced Comfort і широкі можливості індивідуалізації автомобіля: 97 комбінацій зовнішності!         

Стильний, компактний, доступний - хетчбек CITROЁN С3 був таким завжди. За що і полюбився мільйонам людей в Європі і Україні. Оновлений автомобіль CITROЁN С3 став однією з головних новинок 2020 року: наслідуючи всі колишні переваги моделі, він додає до цього ще більше оригінальності в зовнішності і ще більше комфорту всередині.


Якщо ви вважаєте, що саме новий СITROЁN C3 вартий титулу «Автомобіль Року в Україні 2021», то переходьте на сайт акції і віддавайте свій голос за кращого. А ми вам розповімо, чому варто вибрати саме оновлений хетчбек від Бренду СITROЁN.

По-перше, дизайн автомобіля став яскравішим, самобутнім, оригінальнішим: передня частина з збільшеними фарами EcoLED, змінені захисні накладки Airbump, нові варіанти колісних дисків. У результаті тепер новинка CITROЁN С3 повністю відповідає актуальному дизайнерському стилю Бренду. По-друге, автомобіль пропонує відмінні можливості індивідуалізації: 97 варіантів зовнішності! Вибирайте колір кузова і даху, колісні диски, пакети зовнішнього декору, навіть фірмові наклейки на кузов - і створюйте ідеальний CITROЁN С3 своєї мрії.

Нарешті, по-третє: оновлений CITROЁN С3 виділяється зміненим салоном, де головну роль відіграють сидіння Advanced Comfort - унікальне рішення для класу! Адже дані сидіння пропонують особливу конструкцію і форму: додатковий шар піни-наповнювача товщиною 2-15 мм забезпечує більш м'яку посадку, а розвинена бічна підтримка гарантує надійну фіксацію тіла в поворотах. Крім того, сидіння мають оббивку з приємного фактурного матеріалу, а передня панель може бути оформлена «під дерево», що також створює особливу атмосферу салону в цілому і робить інтер'єр автомобіля більш затишним.

Новинка CITROЁN С3 в Україні запропонована з двома бензиновими двигунами на вибір покупця: 1.2 PureTech 82 в парі з МКПП, або 1.2 PureTech 110 S&S в парі з АКПП-6. У кожному варіанті мотор порадує скромною витратою палива і більш, ніж достатньою потужністю. А варіант з автоматичною коробкою перемикання передач ЕАТ6 японської компанії Aisin додатково пропонує ще і максимальний комфорт в управлінні автомобілем, навіть в умовах міських заторів. Таким чином, хетчбек CITROЁN С3 перетворюється в ідеальний автомобіль для міста!

Згодні з таким твердженням? Тоді заходьте на сайт акції «Автомобіль року в Україні» і віддавайте свої голоси за Новий CITROЁN С3! А якщо хочете особисто познайомиться з автомобілем – то записуйтеся на тест-драйв у найближчого дилера Бренду і оцініть особисто всі переваги CITROЁN С3, як претендента на титул «Автомобіль року в Україні 2021»!