044 591 80 00

Нова унікальна версія CITROЁN Jumper та PEUGEOT Boxer

Нова унікальна версія CITROЁN Jumper та PEUGEOT Boxer
19.04.2021
  • Бренди PEUGEOT і CITROЁN оголошують про старт продажів в Україні нової версії шасі "L2S" для популярних моделей Boxer і Jumper.
  • Виконання "L2S" є унікальним на ринку: «золота середина» з точки зору габаритів, плюс безкомпромісно-висока вантажопідйомність і навантаження на осі.
  • Новий варіант найкращим чином адаптований під створення фургонів для перевезення хлібобулочних виробів і не тільки - таким чином, додатково розширюючи гаму автомобілів PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper.

Комерційні автомобілі PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper добре відомі в Україні і мають відмінну репутацію: витривалі, надійні, економічні. А ще - багатозадачні. Адже ці автомобілі пропонуються в різноманітних версіях, таких як суцільнометалевий або вантажно-пасажирський фургон, мікроавтобус, бортова платформа, а також і у вигляді шасі з одинарною або подвійною кабіною для створення індивідуальної надбудови під запити клієнта. Нещодавно гамма моделей PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper у виконанні «шасі-кабіна» поповнилася новою версією "L2S", яка може виявитися найбільш оптимальною для ряду клієнтів і найбільш оптимальною для трансформації хлібних фургонів в Україні.

Адже виконання L2S має колісну базу 3 800 мм і загальну довжину 5 608 мм - за габаритами нова модифікація займає положення акурат між варіантами L2 (база 3 450 мм, довжина 5 358 мм) і L3 (база 4 035 мм, довжина 5 943 мм). У результаті автомобіль виглядає «золотою серединою»: зручний при маневруванні в тісному місті, при цьому готовий перевозити багато вантажу. Адже крім габаритів, новий варіант L2S також відрізняється відмінною вантажопідйомністю - до 1 815 кг. При цьому загальне навантаження на передню вісь може досягати 2 100 кг, а загальне навантаження на задню вісь допустиме до 2 400 кг. Нова версія L2S є унікальною не тільки в гамі моделей PEUGEOT Boxer та CITROЁN Jumper, але і серед конкурентів, у яких немає подібного аналогічного варіанту по співвідношенню «габарити / база / вантажопідйомність». До того ж, дана версія відмінна альтернатива для заміни істотно зношеного величезного парку старих хлібних фургонів на базі ГАЗель!

Таким чином, Бренди PEUGEOT і CITROЁN знову демонструють свою увагу до запитів клієнтів і готовність пропонувати унікальні версії згідно вимог замовників. Включаючи і переобладнані автомобілі: на базі комерційних моделей PEUGEOT і CITROЕN в Україні вже виробляються хлібні фургони, ізотермічні холодильники для перевезення медикаментів, автомобілі швидкої допомоги, транспорт для інкасаторів, компактні пожежні автомобілі, унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії, автомобілі для дорожніх служб, автомобілі для кур'єрських доставок, тд.

Звертайтеся у ВІДІ Елеганс, ми обов'язково допоможемо підібрати автомобіль відповідно до побажань замовника, проконсультуємо з питань спеціального переобладнання, запропонуємо оптимальні умови кредитування та лізингу, опрацюємо план сервісного обслуговування автомобіля.

Як то кажуть: «все під ключ!» - і все для максимального комфорту клієнта.