044 591 80 00

CITROEN MY AMI - НОВА ВЕРСІЄЮ BUGGY

CITROEN MY AMI - НОВА ВЕРСІЄЮ BUGGY
17.12.2021
  • Концепт CITROËN My Ami Buggy втілює уявлення Ami про ідеальне дозвілля, дозволяючи його власникам насолоджуватися захоплюючими поїздками на електромобілі.
  • Концепт My Ami Buggy отримав стильні акценти, що підкреслюють його характер відважного та доброзичливого мандрівника, що поєднує у собі надійність та стиль. Разом з тим його салон, що втратив двері, відрізняється безліччю аксесуарів і яскравих деталей.
  • Цей концепт виражає квінтесенцію стилю CITROËN, черпаючи натхнення у таких, не пов'язаних з автомобільним світом секторах, як конструктори, промисловий дизайн та мода. 
  • My Ami Buggy – це веселий концепт-кар, який поповнить список різдвяних бажань будь-якої дитини віком від 14 до 77 років.


Концепт CITROËN My Ami Buggy – це сміливий та самобутній приклад дизайнерської розробки, створеної для абсолютно нової насолоди дозвіллям – інноваційний засіб пересування з нестандартним, відкритим та спортивним характером, що зберігає при цьому простоту та функціональність. Дизайнери CITROËN створили цей максимально розкутий Ami для тих, кому потрібен легкий у використанні електромобіль з яскравою індивідуальністю, що має неймовірну харизму..  

Концепт CITROËN My Ami Buggy запрошує всіх поціновувачів незалежності у поїздки, наповнених духом пригод – як у місто, так і на природу чи пляж. My Ami Buggy стане чудовим транспортним засобом для відпочинку у вихідні, біля моря або за містом. Він оснащений електричною силовою установкою, що забезпечує безшумне пересування з нульовим рівнем викидів, а відсутність дверей та наявність панорамного даху дозволяє повністю злитися з природою та максимально насолоджуватися сонячним світлом..

«My Ami Buggy створено відповідно до філософії Ami – отже, це не просто автомобіль. Ми черпали натхнення в конструкторах, постаравшись запозичити з них позитив та функціональність, та використали прийоми промислового дизайну для ергономіки та естетики, охопивши як предмети побуту (меблі, освітлення тощо), так і модні аксесуари (кросівки, спортивне спорядження, окуляри) і т.д.).

Прості штамповані форми власників для камери та смартфона, наприклад, були натхненні роботами дизайнерів, які створювали незамінні та непідвладні часу споживчі товари у другій половині минулого століття. Концепт My Ami Buggy замислювався функціональним та простим – у найкращих традиціях культових та сучасних промислових об'єктів». 

Самюель Перікль, дизайнер My Ami Buggy

ДИЗАЙН: AMI У РОЛІ СМІЛИВОГО ШУКАЧА ПРИГОДИ

НАРОЧИТО СУРОВИЙ СТИЛЬ ЕКСТЕР'ЄРУ

Концепт My Ami Buggy відрізняється рішучим і навіть авантюрним характером - крім широко рознесених по кутах кузова коліс, у передній та задній частині це підкреслюється захисними дугами, решітками на фарах, а також бамперами та панелями з шевронами. При погляді збоку рішучість силуету посилюється за рахунок нових колісних арок та захисних труб вздовж нижніх частин дверних отворів. Багажник на даху та запасне колесо підкреслюють пригодницький дух концепту. Всі ці декоративні елементи виконані у єдиному чорному кольорі.
 
Світлодіодна смуга на передній частині даху покликана підтримати шукачів пригод при пересуванні в темний час або в тумані. Під час стоянки концепт створює цілісну атмосферу «посиденьок у вогнища» за рахунок розсіяного світла від світлодіодної смуги та музики з Bluetooth-колонк.

Замість дверей My Ami Buggy оснащується прозорими водонепроникними шторками, що нагадують модель Mehari, які можна розгорнути в погану погоду. Вони застібаються на блискавці та завдяки прорізам у верхніх частинах нагадують традиційні двері з вікнами звичайних автомобілів. Ці практичні захисні шторки можна зняти, згорнути та розмістити за сидіннями у спеціальних сумках для зберігання.

Над лобовим склом на даху було встановлено спеціальний козирок, який додатково захищає від примх погоди. Він забезпечує тінь у спекотні літні дні, захищаючи від променів полуденного сонця.

Широкі грязьові шини та диски матового золотистого кольору з великим вильотом забезпечують чудове зчеплення з дорогою та стійкість на будь-яких покриттях.. 


УВАЖНІСТЬ ДО ДЕТАЛЕЙ

Для ще більш глибокої кастомізації автомобіль був обладнаний низкою додаткових технічних деталей.

Декор та наклейки, що відображають малюнок шевронів – невід'ємну частину стилю CITROËN – зустрічаються по всьому автомобілю. Схожі графічні елементи на різних деталях екстер'єру та інтер'єру створюють візуальний ритм і нагадують про решітку радіатора Traction, центральну консоль концепту 19_19, нижню передню частину концепту Ami One та дизайн відсіків для зберігання речей Ami. На концепті My Ami Buggy вони зустрічаються на ковпаках колісних дисків, панелях, козирку на даху, бічних захисних пластинах, скобах кріплення світильника на даху, в нижній частині бамперів та на тильних сторонах дзеркал заднього виду, а також у салоні на кріпленнях для аксесуарів, відсіках для зберігання та передній панелі.

Жовті наклейки у вигляді стрілок під спойлером вказують напрямок руху вітру - як відсилання до авіації. Аналогічний декор розташований на колісних арках..

У дзеркалі заднього виду з боку водія розташовується емблема «+», що свідчить про електричну силову установку – цей символ позначає клему акумуляторної батареї, а також паркувальні місця, зарезервовані для електромобілів.

ПРАКТИЧНІСТЬ: ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ЕРГОНОМІКА

ЩЕ БІЛЬШЕ КОМФОРТНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЄР З МНОЖИНОЮ СТИЛЬНИХ ДЕТАЛЕЙ 

Особливо ретельну роботу дизайнери концепту My Ami Buggy провели над трьома компонентами салону: сидіння, відсіки для зберігання та багажний відсік.

Концепт My Ami Buggy оснащується новими подушками сидінь Advanced Comfort® із збільшеним у два рази порівняно з Ami шаром піни (70 мм замість 35 мм). Додатковий обсяг піни з ефектом пам'яті дозволив досягти ще більшої м'якості та меншої маси. Подушки можна легко зняти, щоб вимити чи замінити на нові. Сидіння складаються із двох з'єднаних каркасів, розміщених один над одним. Їхній дизайн нагадує буй, створюючи додаткове відсилання до світу пляжного відпочинку.

Відсіки для зберігання відрізняються ретельною продуманістю та можливістю транспортування. Кожен із боксів виконує в салоні свою функцію, проте за необхідності їх можна забрати з собою – наприклад, щоб влаштувати пікнік або вирушити на прогулянку. 

Вже доступні аксесуари для My Ami відсіки для зберігання на передній панелі в концепті My Ami Buggy отримали спеціальні доробки. Для надійної фіксації предметів над боксами встановлено металеву рамку золотистого кольору..

Спеціально для автомобіля була розроблена лінійка предметів багажу, кожен із яких ідеально вписується в салон автомобіля. У центральній частині керма, що отримав спеціальну виїмку, на магніті кріпиться поясна сумка – за бажання її також можна носити на ремені завдяки спеціальним петлям. Під передньою панеллю, де Ami передбачено місце для валізи з ручною поклажею, тепер розміщується сумка-рюкзак з клапаном. Для захисту від перекидання в нижній частині відсіку передбачено спеціальну трубчасту конструкцію.

Також відсіки для зберігання передбачені у дверях на висоті сидінь. У них можна розмістити будь-які предмети або містку сумку, що знімається, спеціально спроектовану для них і відкривається зсередини автомобіля. Вона може служити як зручний піддон. Для розблокування дверей, що відкриваються у протилежних напрямках – як на Ami – передбачена яскрава кнопка.

Зарядний кабель розміщується у спеціальному зручному тримачі на каркасі пасажирських дверей у формі ручки.

ПРИВАБЛИВІ І ФУНКЦІОНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ З УНІКАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Аксесуари концепту My Ami Buggy – це не просто стильні акценти. Усі вони виконують певні функції. Дизайнери поставили себе на місце любителів усіляких форм дозвілля, щоб придумати функціональні та корисні речі, які роблять поїздки на My Ami Buggy не тільки веселими, а й зручними. 

Дизайн салону був зроблений максимально інтуїтивним, щоб спростити користування автомобілем та всіма його компонентами. Наприклад, багато елементів, що використовуються як фіксатори або для регулювань, виконані у вигляді одноманітних коліщаток. Їх дизайн інтуїтивно нагадує їх призначення та принцип дії. Використання однакових фіксаторів для кріплення багатьох аксесуарів у салоні дозволяє легко знімати та переставляти їх – як у конструкторі.

Зокрема, це відноситься і до тримача камери – незамінного інструменту для зйомки та миттєвої відправки в соцмережі яскравих моментів вашої поїздки або навколишніх ландшафтів. чотирьох місць кріплення, передбачених на вертикальних елементах каркасу водійської та пасажирської дверей.

Дзеркала заднього виду, регульовані завдяки вбудованим фіксаторам шарнірам, можна прибрати в спеціально передбачені ніші в дверях. Також їх можна зняти.

Підстаканник або тримач для пляшок може бути розміщений на передній панелі або замість тримача для сумки My Ami.

Створений для My Ami утримувач для смартфона, розташований праворуч від місця водія, в концепті My Ami Buggy став дизайнерським циліндричним аксесуаром і отримав колесо гвинта для фіксації пристрою на правій стороні. Як ще одна приємна опція цей циліндр може бути прикрашений гравіюванням у вигляді імені власника.

Bluetooth-колонку можна зафіксувати в закругленій ніші на передній панелі за кермом за допомогою спеціального конічного кріплення.

Технологія 3D-друку дозволяє втілювати у життя нові ідеї майже миттєво. Кожен з цих аксесуарів був розроблений з нуля і тому що всі вони друкуються на 3D-принтері, при необхідності їх можна виготовити в будь-який час.

Концепт My Ami Buggy – це насамперед заклик насолодитися життям та задовольнити свою пристрасть до свободи, відпочинку та нонконформізму. Цей стильний та сміливий експеримент, готовий поповнити списки різдвяних бажань безлічі людей по всьому світу, в черговий раз демонструє різноманітність образів, які можуть бути створені для Ami – екстраординарного автомобіля, розробленого CITROËN для дослідження нових горизонтів.