044 591 80 00

Група PSA перемагає в конкурсі «International Van of the Year 2021» завдяки інноваційним електричним фургонам PEUGEOT, CITROЁN, OPEL

Група PSA перемагає в конкурсі «International Van of the Year 2021» завдяки інноваційним електричним фургонам PEUGEOT, CITROЁN, OPEL
18.12.2020

Дана перемога є підтвердженням успішної реалізації стратегії електрифікації модельного ряду Групи PSA. Завдяки наявності електромотора, однією з ключових переваг є можливість безперешкодного в'їзду в центральні частині європейських міст. Крім того, фургони нового покоління відрізняються масою інших переваг:

 • комфорт у використанні, легкість адаптації під запити клієнтів, використання найсучасніших технологій.

Комерційні фургони нового покоління від Групи PSA - моделі PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e - дійсно заслужили на цю перемогу. Адже вони пропонують відразу кілька ключових переваг:

 • два типи акумулятора і два рівня запасу ходу - максимум до 330 км по циклу WLTP;
 • три варіанти довжини кузова - компактний, стандартний, довгий;
 • вантажопідйомність до 1 275 кг, можливість буксирування причепів до 1 000 кг;
 • корисний об'єм вантажного відсіку, аналогічний ДВС-версіями -до 6,6 куб. м.

Таким чином електричні фургони PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e можуть запропонувати всі переваги аналогічних автомобілів з традиційними ДВС, але тепер додають до цього нульовий рівень викидів і повна відсутність вихлопних газів.

Конкурс «Міжнародний фургон року» (International Van Of The Year)
Сьогодні конкурс «Міжнародний фургон року» і відповідна нагорода є найпрестижнішими в сегменті комерційних автомобілів. Тому що переможця визначає компетентне журі з 25 журналістів, які представляють 25 країн. Це по-справжньому міжнародний конкурс з представниками журі, які спеціалізуються на комерційних і вантажних автомобілях.

До слова, Група PSA вже неодноразово перемагала в цьому престижному конкурсі, починаючи з моменту його заснування в 1992 році. Наприклад, PEUGEOT є одним з рекордсменів конкурсу - на рахунку Бренда вже шість престижних титулів! Згадаймо історію:

 • 1994 рік – PEUGEOT BOXER
 • 1997 рік – PEUGEOT PARTNER
 • 2008 рік – PEUGEOT EXPERT
 • 2009 рік – PEUGEOT BIPPER
 • 2019 рік – PEUGEOT PARTNER
 • 2021 рік – PEUGEOT e-EXPERT

Інші бренди, що входять до складу Групи PSA, також неодноразово отримували нагороди конкурсу «Міжнародний фургон року» (International Van Of The Year). Адже фахівці Групи PSA завжди намагаються створювати кращі автомобілі для свого часу: надійні і витривалі, зручні у використанні, з широкими можливостями трансформації, оснащені передовими системами.

Електричні комерційні фургони від Групи PSA: задоволення від водіння і практичність на кожен день
Нові комерційні електромобілі Групи PSA у вигляді моделей PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e - це приклад чудової комбінації компактних зовнішніх розміром і максимального корисного внутрішнього обсягу. Наприклад, тяговий акумулятор розташований під днищем, завдяки чому ніяк не позначається на корисному внутрішньому обсязі і вантажному рівні. Таке розташування акумулятора забезпечує оптимальний розподіл ваги і поліпшення стійкості, що гарантує додаткове задоволення від водіння. 

Поїздка на нових електричних фургонах PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e буде по-справжньому комфортною в будь-якій ситуації. Наприклад, рульове управління розроблено так, щоб поліпшити виворіт коліс і зменшити діаметр розвороту до 11,3 метра (версія з компактним кузовом) - це зручно на тісних міських вулицях. Крім того, висота автомобілів обмежена на позначці близько 1,9 метра - це гарантує можливість доступу до більшості підземних паркінгів.

Ще одна складова поняття «комфорт» криється в широкому виборі версій електричних фургонів, що дозволяє ідеально точно підібрати необхідну модифікацію під різні запити різних клієнтів. Фактично спектр запропонованих версій електричних фургонів PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e порівняємо з гамою ДВС-моделей PEUGEOT EXPERT, CITROЁN JUMPY, OPEL Vivaro. клієнтам доступно:

 • комерційні вантажні фургони в трьох варіантах довжини кузова - компактний (4,6 м), стандартний (4,95 м), подовжений (5,3 м);
 • варіант «комбі» з пасажирською кабіною - п'ять або шість місць, стаціонарні або з можливістю складання, стандартний або подовжений кузов;
 • виконання «шасі-кабіна» для можливості переобладнання та встановлення спеціального обладнання.

Важливо відзначити, що електричні версії фургонів зберегли практично всі вантажні параметри традиційних ДВС: наприклад, корисний об'єм вантажного відсіку може досягати 6,6 куб. м (в залежності від розміру кузова). Корисна ширина між колісними арками становить 1,25 м. Максимальна вантажопідйомність електричних версій фургонів досягає 1 275 кг, також вони можуть буксирувати причепи масою до 1 000 кг.

Крім того, електричні фургони також, як і ДВС-версії, можуть бути оснащені 3-місною кабіною Moduwork з можливістю складання пасажирських сидінь. Також відзначимо, що в салоні на 7-дюймовому дисплеї можна відстежувати всі процеси роботи електромобіля: витрата і рекуперацію енергії, запас ходу, рівень зарядки батареї, тд.

100% електрики: нове покоління мобільності, нове покоління ефективності в роботі

Комерційні електричні фургони PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e побудовані з використанням компонентів платформи EMP2 (Efficient Modular Platform, яка є мульти-енергетичної - тобто допускає використання різних силових агрегатів. Всі моделі оснащуються електромотором потужністю 100 кВт (136 к.с.) і з обертовим моментом 260 Нм, який доступний з першого обороту ротора: так досягається моментальний відгук на натисакання педалі акселератора. В той же час - електромотор забезпечує повну відсутність вібрацій, шуму, вихлопних газів. Крім того, рух виходить не тільки максимально тихим, але і максимально плавним: немає перемикань передач, немає розриву потоку потужності. Максимальна швидкість досягає 130 км/год, чого цілком достатньо навіть для автостради.

Для електричних фургонів PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e запропоновано відразу два типи тягового акумулятора - 50 кВтг або 75 кВтг - що дозволяє підібрати максимально відповідний варіант для клієнта. Акумулятор ємністю 50 кВтг запропонований для всіх типів кузова, акумулятор ємністю 75 кВтг доступний для стандартного або подовженого кузова.

Фургони з акумулятором на 50 кВтг можуть подолати дистанцію до 230 км (завмер по циклу WLTP), а версії з акумулятором 75 кВтг пропонують запас ходу навіть до 330 км (WLTP).

Крім вибору величини кузова і ємності акумулятора, клієнтам також доступний вибір з двох типів вбудованих зарядних пристроїв - 1-фазна потужністю 7,4 кВт або 3-фазну потужністю до 11 кВт. Даний підхід також сприяє тому, що кожен покупець вибирати ідеальну версію «для себе» і свої запити.

Для заряду тягового акумулятора можна скористатися одним з типів джерел електроенергії, через що відрізняється час повної зарядки:

 • звичайна побутова розетка з силою струму до 8 А (потужність до 2 кВт) - повна зарядка акумулятора 50 кВтг за 31 годину, повна зарядка акумулятора 75 кВтг за 47 годин; 
 • побутова розетка із збільшеною силою струму до 16 А (потужність до 3,5 кВт) - повна зарядка акумулятора 50 кВтг за 15 годин, повна зарядка акумулятора 75 кВтг за 23 години;
 • спеціальний зарядний пристрій типу «Wallbox» потужністю 7,4 кВт - повна зарядка акумулятора 50 кВтг за 7,5 годин, повна зарядка акумулятора 75 кВтг за 11 годин 20 хвилин (при використанні 1-фазного зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт);
 • спеціальний зарядний пристрій типу «Wallbox» потужністю 11 кВтг - повна зарядка акумулятора 50 кВтг за 5 годин, повна зарядка акумулятора 75 кВтг за 7 годин 30 хвилин (при використанні 3-фазного зарядного пристрою потужністю 11 кВт);
 • спеціальні публічні зарядні термінали високої потужності (до 100 кВт) - зарядка до 80% ємності акумулятора 50 кВтг за 30 хвилин, зарядка до 80% ємності акумулятора 75 кВтг за 45 хвилин.

Електричні фургони PEUGEOT e-EXPERT, CITROЁN е-JUMPY, OPEL Vivaro-e відкривають нову еру мобільності - еру електричних перевезень і безшумної екологічної доставки. Отримана нагорода «Міжнародний фургон року +2021» однозначно свідчить про великі досягнення і лідерських позиціях Групи PSA в даному напрямку.