044 591 80 00

Французькі автомобілі - найкращі помічники для українських аграріїв: комерційні моделі PEUGEOT і CITROЁN на виставці «АГРО-2020»

Французькі автомобілі - найкращі помічники для українських аграріїв: комерційні моделі PEUGEOT і CITROЁN на виставці «АГРО-2020»
11.08.2020

Представництво Групи PSA в Україні - «Пежо Сітроен Україна» - бере участь у виставці «АГРО-2020», де демонструє свої найкращі комерційні автомобілі. Різноманітні моделі PEUGEOT і CITROEN можуть виступати надійними партнерами аграрного бізнесу. Зустріньтесь особисто з комерційними автомобілями PEUGEOT і CITROЁN - на виставці «АГРО-2020» (11-14 серпня), ВДНГ Експоцентр України, фірмовий стенд на центральній алеї біля павільйону №6.

Комерційні моделі PEUGEOT і CITROЁN вже заслужили відмінну репутацію в Україні: витривалі, надійні, економічні автомобілі - справжні партнери для бізнесу. І не тільки для бізнесу. Адже на основі комерційних моделей PEUGEOT і CITROЕN в Україні створюються численні версії спеціального призначення: автомобілі швидкої медичної допомоги, автомобілі-інкасатори для банків, компактні пожежні автомобілі. Але це далеко не все - комерційні моделі PEUGEOT і CITROЁN можуть використовуватися і для аграрного бізнесу: перевезення товарів і добрив, транспортування робочих, доставка запчастин для техніки, перевезення спеціального інструменту. Для того, щоб продемонструвати автомобілі перед потенційними клієнтами, представництво «Пежо Сітроен Україна» бере участь у спеціалізованій виставці «АГРО-2020».

Бренд CITROЁN представлений моделлю Jumper, яка пропонує: потужний 2-літровий дизельний двигун, привід на передні колеса, кілька варіантів довжини кузова, численне оснащення для комфортних і безпечних поїздок. У цілому, CITROЁN Jumper - це універсальний автомобіль з відмінними можливостями трансформації і створення спецверсій: наприклад, на його основі можна створити фургон для перевезення продуктів харчування або фармацевтики, завдяки переобладнанню в ізотермічний фургон. CITROЁN Jumper готовий відповідати будь-яким вимогам і запитам бізнесу.

Також, на виставці «АГРО 2020» буде представлена найгарячіша новинка 2020 року - Новий PEUGEOT 2008. Яскравий і технологічний кросовер вже завойовує серця українців і впевнено притягує погляди на дорогах. Новий високотехнологічний SUV PEUGEOT 2008 оснащений найсучаснішими технологіями, що робить його напівавтономним в водінні. В арсеналі новинки - повний набір систем допомоги водієві: адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Start, асистент руху в смузі і система допомоги при перестроюванні між смугами руху. Яскравий і сучасний дизайн не залишить нікого байдужим. Оригінальний, стрімкий дизайн передньої частини PEUGEOT 2008 виглядає максимально технологічно і сучасно. Фірмовою відмітною особливістю автомобіля є передні фари в стилі «іклів лева»: яскраве рішення в стилі найсучасніших моделей PEUGEOT. 

Приходьте для особистого знайомства з комерційними автомобілями PEUGEOT і CITROЁN: 11-14 серпня, ВДНГ Експоцентр України, стенд PEUGEOT і CITROЁN біля павільйону №6. Чекаємо Вас!