044 591 80 00

ДОДАТОК «MyCITROЁN» - НОВИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ ДЛЯ ВАС

ДОДАТОК «MyCITROЁN» - НОВИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ ДЛЯ ВАС
14.07.2020

Бренд CITROЁN завжди намагався зробити життя своїх клієнтів більш комфортним та зручним, починаючи з покупки автомобіля і протягом усього терміну експлуатації. У той же час, CITROЁN керується фірмовим девізом «Inspired By You»: Бренд черпає натхнення у своїх клієнтах - їх запити і побажання часом призводять до створення несподіваних рішень і технологій. Одним з кращих прикладів втілення даного підходу є фірмовий додаток «MyCitroёn», який тепер доступний і в Україні. Адже цей додаток для смартфона повністю відповідає запитам автолюбителів і пропонує відразу кілька ключових можливостей.

Комфорт в питаннях контролю поїздок і експлуатації автомобіля – корисна інформація для тих автомобілістів, хто звик завжди «тримати руку на пульсі».

Яка витрата палива за останній час?

Скільки проїжджає автомобіль за тиждень, за місяць?

Яка тривалість поїздок?

Тепер контролювати ці параметри і вести облік своїх поїздок стало в рази простіше, у цьому допоможе програма «MyCitroёn». Причому все управління статистичними даними виконано максимально просто і зручно, а звіти які видаються – інтуїтивно зрозумілі для сприйняття. Крім того, додаток «MyCitroёn» допомагає зробити експлуатацію автомобіля більш зручною, пропонуючи функцію розшифровки різних інформаційних символів-покажчиків на приладовій панелі автомобіля.


Комфорт в питаннях сервісного обслуговування – це ще один істотний плюс додатки «MyCitroёn». Адже фірмовий додаток нагадає про необхідність проведення чергового регламентного ТО для автомобіля, при цьому ще й зберігає інформацію про минулі відвідини сервісу. У підсумку вся сервісна історія автомобіля знаходиться в смартфоні його власника. Що важливо, додаток «MyCitroёn» дозволяє заздалегідь вибрати дилерський центр для проведення чергового сервісного обслуговування, переглянути його графік роботи і записатися на сервіс у відповідний час, а також розрахувати попередню вартість чергового ТО. Також, передбачений оперативний зв’язок з обраним дилером в разі непередбачених ситуацій з автомобілем.


Комфорт в питаннях пошуку автомобіля на великій парковці або сусідніх вулицях – вкрай важливий пункт для жителів великих міст-мегаполісів, коли залишаєте автомобіль на великій відкритій парковці або в тісній міській забудові та потім доводиться витрачати час на його пошуки. З додатком «MyCitroёn» все стає простіше, зручніше, легше: за допомогою функції визначення геолокації, власник може помітити місце парковки у додатку і потім швидко знайти найкоротший шлях до свого автомобіля - буквально за одним натисканням кнопки «Прокласти маршрут». Функція геолокації фіксує в пам’яті пристрою точне місце розташування вашого CITROЁN, щоб водієві було легше його шукати.

Комфорт в питаннях зв’язку з улюбленим Брендом – адже так важливо відчувати контакт з Брендом і завжди тримати руку на пульсі. З додатком «MyCitroёn» ви зможете першими дізнаватися про доступні акції та пропозиції, ознайомиться з актуальними новинами і стежити за всіма змінами в житті Бренда. А для тих хто вже замислюється про оновлення свого CITROЁN або ж про поповнення в автомобільному сімействі, то у вас завжди під рукою онлайн склад доступних нових автомобілів. Світ CITROЁN завжди у вашому смартфоні, залишайтеся на зв’язку зі своїм автомобілем з додатком «MyCitroёn».


Таким чином, додаток «MyCitroёn» дійсно виводить рівень комфорту і турботи на новий рівень: власник краще розуміє свій автомобіль CITROЁN, Бренд CITROЁN відповідає взаємністю – і робить щоденне життя людини простіше.


Додаток «MyCitroёn» сумісний з операційними системами iOS (версія 6 або вище) і Android (версія 2.3 або вище). Додаток вже доступний в офіційних маркетах додатків AppStore та GooglePlay. Встановлюючи програму на смартфон завжди вибирайте країну Україна (українська мова), щоб отримати максимальний функціонал, адаптований для нашої країни. Повну інформацію про використання додатка, його функціонал і переваги можна дізнатися на офіційному сайті Бренда.