044 591 80 00

Вигода 70% для власників автомобілів CITROЁN -приваблива ціна на мотори, АКПП і деталі підвіски

Вигода 70% для власників автомобілів CITROЁN -приваблива ціна на мотори, АКПП і деталі підвіски
06.10.2021

Пропозиція діє на постійній основі.

Часто автомобіль стає чимось більшим, ніж просто засобом пересування: другою домівкою для водія і сім'ї, напарником по бізнесу, порталом в світ нескінченних подорожей. І турботливий автолюбитель завжди думає про те, як продовжити життя своєму вірному «залізному коню». 

Але ж є варіант навіть краще - не просто продовжити життя, а подарувати другу молодість!

Як це зробити? Повною заміною вузлів та агрегатів в зборі. Тим більше, що сьогодні власники автомобілів CITROЁN можуть придбати двигуни, АКПП, деталі підвіски за спеціальними цінами з вигодою до -70% відносно стандартних цін.

Так, популярний бензиновий мотор 1,6 л TU5JP4 запропонований за ціною 61 242 грн, а турбодизель 2,2 л PUMA 22DT продається за ціною 70 655 грн.


 У підсумку, покупка нового вузла «в зборі» за ціною порівнянна з капітальним ремонтом, але при цьому без ризику отримати погано відремонтований двигун. Адже під капотом у автомобіля виявиться «нове серце» - повністю новий мотор з повною відповідністю заводським параметрам і максимально-якісним виготовленням. Крім двигунів також в даній програмі представлені КПП різного типу і великі деталі ходової частини. Словом: великі деталі, які ви можете купити за маленькі гроші! І не забувайте, що вигода цієї пропозиції до 70%!

Уже зацікавлені в пропозиції і поспішаєте придбати? Тоді звертайтеся, вибирайте потрібні вузли і агрегати в зборі - даруєте своєму автомобілю «другу молодість»!