044 591 80 00

CITROЁN ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВЕ ПОКОЛІННЯ КРОС-ХЕТЧБЕКІВ С4 І Ë-C4 ëlectric

CITROЁN ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВЕ ПОКОЛІННЯ КРОС-ХЕТЧБЕКІВ С4 І Ë-C4 ëlectric
01.07.2020

Новий C4 відповідає всім потребам ринку і несе в собі всі фірмові риси CITROЁN:

  • Нова концепція: новий крос-хетчбек з піднятим кузовом на колесах значного розміру, аеродинамічним силуетом з рисами кросовера, а також зухвалим і яскравим дизайном з численними можливостями індивідуалізації.
  • Вибір силових установок: новий, повністю електричний, ë-C4 стане п'ятою моделлю в рамках стратегії електрифікації Citroën, після C5 Aircross Hybrid, Ami, ë-Jumpy і ë-SpaceTourer. Новий C4 також буде доступний з бензиновим і дизельним двигунами.
  • Комфорт на борту: комфорт для водія і пасажирів досягається за рахунок програми Citroën Advanced Comfort®, яка включає в себе підвіску Progressive Hydraulic Cushions®, сидіння Advanced Comfort. Відчуття комфорту посилюється завдяки 20 системам допомоги водієві, включаючи систему напівавтономного водіння 2-го рівня Highway Driver Assist і шести підключеним сервісам. Ще більше комфорту в новому електричному ë-C4 досягається завдяки концепції ë-Comfort.
  • Нові C4 і ë-C4 - 100% ëlectric стануть десятим поколінням крос-хетчбеків CITROËN, що залишили слід в історії завдяки своєму комфорту і характеру.

Десяте покоління компактних крос-хетчбеків CITROЁN

Історія успіху CITROËN в класі компактних автомобілів налічує 92 роки і бере свій початок з першої моделі C4 в 1928 році. Ця історія включає в себе і легендарну модель GS, що завоювала титул «Європейський автомобіль року» в 1971 році і що відзначає в поточному році свій 50-річний ювілей. За минулі десятиліття безліч компактних моделей Citroёn здобули популярність завдяки комфорту, стилю і керованості. Серед них такі моделі як C4-1928, Ami 6 / Ami 8, GS / GSA, BX, ZX, Xsara, C4-2004, C4-2010 і C4 Cactus, продані сукупним тиражем близько 12,5 млн. примірників.Інноваційний стиль

Новий ë-C4 - 100% ëlectric і Новий C4 з унікальним і зухвалим характером, уособлюють собою нову концепцію в своєму сегменті. Завдяки піднятому кузові й спортивного силуету автомобілі несуть в собі риси кросовера. Аеродинамічні і плавні форми нової моделі втілюють фірмові риси CITROËN, привносячи в модельну лінійку бренду нові прояви стилю - наприклад, нові V-подібні світлодіодні елементи в фарах і ліхтарях. Його затишний і високотехнологічний салон з першого погляду створює відчуття благополуччя і комфорту. Кожен покупець отримає можливість конфігурувати автомобіль на свій смак, завдяки 31 комбінації обробки екстер’єру і 6 опціям оздоблення інтер’єру. 

Вибір силових установок: електропривід, бензин чи дизель

Новий, повністю електричний, ë-C4, який стане п'ятою моделлю в рамках стратегії електрифікації CITROЁN, і новий C4 забезпечують клієнтам зручність вибору між трьома типами економічних і високоефективних двигунів: силова установка потужністю 100 кВт (136 к.с.) з запасом ходу 350 Км, бензиновий двигун нового покоління Euro 6d потужністю від 100 к.с. до 155 к.с., а також дизельний двигун потужністю від 110 к.с. до 130 к.с.

Нове втілення програми Citroën Advanced Comfort®

Нові C4 і ë-C4 - 100% ëlectric створені відповідно до програми Citroën Advanced Comfort®, що забезпечує сучасний всеосяжний комфорт для водія і всіх пасажирів. Підвіска Progressive Hydraulic Cushions® і сидіння Advanced Comfort гарантують високий їздовий комфорт. Комфорт в салоні досягається завдяки значному вільному простору, в тому числі кращому в класі простору в колінах, інтелектуальним рішенням для розміщення речей в салоні, а також унікальною висувною системою кріплення Smart Pad Support Citroën ™.

Душевний комфорт створюється за рахунок затишного і світлого салону з м'якими і приємними матеріалами і панорамним дахом з електроприводом. Комфорт експлуатації забезпечується двадцятьма системами допомоги водієві, включаючи систему напівавтономного водіння 2-го рівня Highway Driver Assist і 6 технологіям зв'язку. Ще більше комфорту в новому ë-C4 - 100% ëlectric досягається завдяки концепції ë-Comfort, яка забезпечує безшумність роботи, плавність руху, а також легкість і зручність управління.

«Нові C4 і ë-C4 - 100% Electric знаменують собою гучне повернення компанії CITROËN в сегмент крос-хетчбеків, неймовірно популярний в Європі. Ці нові моделі, в повній мірі уособлюють фірмові риси CITROЁN завдяки інноваційному дизайну та видатному рівню комфорту, а також доступному вибору силових установок зможуть задовольнити потреби максимальної кількості наших клієнтів». 
Венсан Кобе, генеральний директор CITROЁN
.