044 591 80 00

Бренд  CITROЁN бере  участь у виставці ComAutoTrans'21 - представлений широкий модельний ряд під різні запити

Бренд  CITROЁN бере  участь у виставці ComAutoTrans'21 - представлений широкий модельний ряд під різні запити
24.05.2021

Друга міжнародна виставка ComAutoTrans проходить 26-28 травня на території МВЦ (Міжнародний виставковий Цент), автомобілі Брендів OPEL, PEUGEOT, CITROЁN Концерну Stellantis розташовані в третьому павільйоні - запрошуємо на зустріч всіх гостей і учасників!

Міжнародна виставка ComAutoTrans відбудеться вже вдруге, що відображає реалії ринку: дуже активний розвиток сегменту комерційного транспорту. Бренди OPEL, PEUGEOT, CITROЁN приділяють даному напрямку особливу увагу. Адже частка продажів комерційних автомобілів сьогодні надзвичайно висота, а Концерн Stellantis є одним з лідерів ринку LCV в Україні.

Концерн Stellantis обов'язково візьме участь у виставці - призначаємо зустріч з відвідувачами та учасниками ComAutoTrans: в період 26-28 травня, на території МВЦ (Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15). Бренди OPEL, PEUGEOT, CITROЁN будуть представлені двома великими стендами в третьому павільйоні. І, повірте, тут кожному знайдеться, що подивитися!

Автомобілі OPEL: максимально широкий модельний ряд

Бренд OPEL буде представлений на виставці окремим стендом, де розміститься широкий модельний ряд автомобілів - як комерційних, так і легкових.

Перш за все, слід відзначити OPEL Movano: справжній флагман комерційної лінійки, найбільший фургон Бренду. Даний автомобіль постане перед гостями виставки у виконанні L2H2 - корисний об'єм вантажного відсіку досягає 10,3 куб. м, а вантажопідйомність становить 1 535 кг. І це далеко не максимальна версія Opel Movano - дана модель може запропонувати вантажний відсік корисним об'ємом до 12,5 куб. м!

Також, відвідувачі виставки зможуть познайомитися з фургоном OPEL Vivaro Crew Cab. Це не просто універсальний, а навіть подвійно універсальний автомобіль! По-перше, модель Opel Vivaro займає середнє положення в комерційній лінійці Бренду, пропонуючи оптимальне поєднання розмірів, вантажопідйомності, корисного об'єму. По-друге, виконання Crew Cab додає до цього поєднання зручний пасажирський салон і місткий вантажний відсік.

Крім того, на стенді Бренду буде представлений автомобіль OPEL Combo Cargo L1. По-справжньому ідеальне рішення для міських перевезень і служби доставки: компактний, економічний, доступний фургон.
Нарешті, Бренд OPEL підготував справжній ексклюзив - перший публічний дебют нового кросовера OPEL Crossland. Змінений дизайн в новій стилістиці Opel Vizor прикрашає компактний кросовер, який вже встиг полюбитися сотням українців за свою практичність, економічність, простір салону.

Автомобілі PEUGEOT: інноваційна повнопривідна техніка

Бренд PEUGEOT акцентуватиме увагу на власних автомобілях з повним приводом, які відкривають нові перспективи для клієнтів.

По-перше, гості виставки можуть познайомитися з ексклюзивним веном PEUGEOT Traveller Dangel 4x4: просторий салон, економічний і потужний дизельний мотор, оптимальна комплектація. І тепер все це доповнене системою повного приводу Dangel 4х4, яка дозволяє долати навіть суворе бездоріжжя. 

По-друге, оновлений кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4: цей Plug-in гібридний автомобіль об'єднав в собі силу бензинового двигуна і «чистий» драйв електромотора. Він може з однаковим успіхом долати бездоріжжя, демонструвати динаміку спортивного купе, а також здійснювати щоденні міські поїздки без єдиної краплі палива, тільки на електриці.

Автомобілі CITROЁN: комерційні фургони - в ексклюзивних версіях

Бренд CITROЁN сьогодні приділяє багато уваги розвитку власної комерційної лінійки, а тому відвідувачів виставки чекаю відразу два комерційних фургона - різних класів, різних моделей, для різних клієнтів.

Перш за все, увагу привертає лімітована версія CITROEN Berlingo L1 Control+. Популярний фургон буде представлений в спеціальному виконанні, яке відрізняється розширеним переліком оснащення - для комфорту водія і зручності в роботі. Наприклад: центральний сенсорний дисплей, кондиціонер, гальмо стоянки з електроприводом, 3-місний салон, і багато іншого.

Також гості виставки зможуть познайомитися з великим фургоном CITROЁN Jumper Crew Cab L3. Унікальність моделі в тому, що крім місткого вантажного відсіку, даний автомобіль також пропонує просторий 6-місний салон: ідеальне рішення, наприклад, для поїздки ремонтної бригади і одночасного перевезення необхідного обладнання.

Завітайте на виставку ComAutoTrans в період 26-28 травня і особисто познайомтесь з автомобілями Концерну Stellantis - як комерційні фургони, так і легкові моделі. А більш детальну інформацію про автомобілі ви завжди можете знайти на офіційних сайтах Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL.