044 591 80 00

CITROЁN AMI отримав особливу нагороду «A STAR IS BORN» від журі конкурсу AUTOBEST

CITROЁN AMI отримав особливу нагороду «A STAR IS BORN» від журі конкурсу AUTOBEST
24.11.2020

Нагорода відображає новаторський характер унікального електромобіля, який є відповіддю на запит індивідуальної мобільності та свободи пересування. Модель Ami - це оригінальна і додаткова альтернатива міському транспорту, доступна будь-якій людині у віці від чотирнадцяти років. Новинка пропонує компактні габарити і закриту кабіну для двох людей - ідеальний варіант для міських поїздок.         

НОВА ЗІРКА НАРОДИЛАСЯ!

Електромобіль CITROЁN Ami – це практична відповідь на запити мобільності сьогоднішнього дня. Завдяки компактним розмірам, унікальному дизайну, новаторським візуальним рішенням в оформленні, модель Ami порушує устояні правила і вмить викликає прихильність. 

У даному випадку, філософія мислення виходить далеко за межі самого об'єкта і поширюється на всю екосистему Ami. Як з точки зору повністю цифрового способу взаємодії, так і з точки зору способу поширення новинки.

Головні фактори, які привабили журі конкурсу AutoBest, такі:

 • Рішення для індивідуальної мобільності людини
 • Ami – це 100% електромобіль: нульові викиди СО2, доступ в усі закриті центральні частини європейських міст, тиха і м'яка їзда. Акумулятор заряджається всього за три години від звичайної побутової розетки – немов ваш смартфон.
 • Компактний і зручний – невелика довжина кузова (2,41 м) і мінімальний діаметр розвороту (7,2 м) гарантують простоту міських поїздок і легкість паркування.
 • Захищений і комфортний автомобіль – маленький зовні і просторий всередині, з відмінним запасом місця для двох людей і їх багажу, а також зі світлим і теплим салоном.
 • Відмінні можливості персоналізації – оригінальний стиль, інноваційний дизайн, використання симетричних деталей, шість наборів персоналізації. Ami по-справжньому виділяється!

Доступний для всіх і для кожного

 • Електромобілем Ami у Франції можна управляти без водійських прав за умови досягнення 14-річного віку.
 • Привабливі і гнучкі тарифи на використання, де кожен клієнт знайде підходящий варіант - починаючи від варіанту покупки за 6000 євро (за вирахуванням бонусу 900 євро), продовжуючи варіантом довгострокової оренди з оплатою 19,99 євро на місяць, і завершуючи варіантом кар-шерінгу за 0,26 євро за хвилину.
 • Новинка також пропонується для співробітників різних компаній, найманих водіїв, тд.

Продажі – з використанням цифрових технологій

 • З моделлю Ami Бренд CITROЁN заново винаходить методи продажу і розподілу автомобілів, як відповідь на зміни стилю життя потенційних клієнтів. Єдиний сайт для продажу в режимі онлайн (www.store.citroen.fr/ami) розроблений так, щоб максимально спростити взаємодію з клієнтами, зберегти їх час, але дати повну свободу вибору.
 • Електромобіль доступний в режимі «24/7» в будь-якому місці з будь-якого сучасного гаджета - смартфон, планшет, комп'ютер. Електромобіль Ami можна досконально вивчити, налаштувати, замовити та оплатити, навіть не виходячи з дому. Також клієнт може замовити пробний тест-драйв, отримати додаткову інформацію через спеціальний колл-центр, переглянути список авторизованих дилерів, вибрати адресу доставки, тд.
 • Ще одна оригінальна особливість продажів Ami: електромобіль можна доставити прямо додому клієнтові - як будь-який інший споживчий товар, замовлений в інтернет-магазині.

Особливі методи дистрибуції товару

У партнерстві з мережею Fnac-Darty - французьким лідером в області дистрибуції товарів, продаж «онлайн», і роботи з клієнтами - Бренд CITROЁN демонструє інноваційний підхід до потенційних клієнтів і повністю відповідає вимогам ринку міської мобільності.

Електромобіль Ami може бути представлений як центральна ланка цілого комплекту, який змітає традиційні правила вибору автомобіля в автосалоні. Потенційний покупець може «грати» з оздоблювальними матеріалами (дерево, метал) і кольором кузова (доступний помаранчевий декор), щоб додати автомобілю свіжий, оригінальний, незвичайний вигляд. Різні аксесуари і накладки кріпляться до основних панелям Ami ніби елементи конструктора.

Повноцінні і оригінальні способи тест-драйву для клієнтів

Для того, щоб забезпечити можливість тест-драйву електромобіля Ami максимально можливій кількості клієнтів, Бренд CITROЁN прийняв рішення розширити традиційну тестову програму.

 • Мобільні точки продажів і проведення тест-драйвів цього літа вже подорожували по всій території Франції.
 • Вибір компанії-партнера Fnac and Darty також дозволив розширити тестову базу для моделі Ami через магазини партнера.
 • Максимальне залучення мережі CITROЁN до тест-драйву новинки.
 • Виїзні тест-драйви - біля будинку потенційного клієнта.

Електромобіль CITROЁN Ami справив відмінне враження не тільки на журі конкурсу AutoBest, але також на громадськість і реальних покупців. На сьогоднішній день близько 2400 клієнтів у Франції вже вибрали для себе це інноваційне рішення персональної мобільності під назвою Ami: легкий, електричний, доступний - ідеальний для міста!