044 591 80 00

CITROËN Berlingo Control+: лімітована серія з контрольованою ціною і безмежним комфортом!

CITROËN Berlingo Control+: лімітована серія з контрольованою ціною і безмежним комфортом!
18.05.2021

Новинка CITROЁN Berlingo Control+ пропонує розширений перелік оснащення для максимального комфорту і зручності водія.

Новинка доступна в кузові L1 і оснащується надійним турбодизелем 1.6 HDi 92, завдяки чому можна розраховувати на мінімальну витрату палива під час тривалої експлуатації.

Ціна автомобіля CITROЁN Berlingo Control + –  543 100 грн. 

Комерційний фургон CITROЁN Berlingo продовжує зачаровувати все нових і нових корпоративних клієнтів по всій Україні. Автомобіль привертає традиційно високою якістю, надійністю і витривалістю в роботі, економічними дизельними моторами, а також широким вибором версій: два типи кузова, МКПП або АКПП, кілька комплектацій, можливість замовлення додаткових опцій. І для того, щоб ще більше зміцнити позиції моделі в класі, відтепер Бренд CITROЁN пропонує українським клієнтам лімітовану версію автомобіля - новий CITROЁN Berlingo Control+.

Новинка поєднала в собі привабливу ціну з широким набором додаткового устаткування - все для комфорту і зручності водія. А це, в свою чергу, гарантує більш високу продуктивність в роботі! По-перше, автомобіль CITROЁN Berlingo Control + оснащений мультимедійною системою з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм і підтримкою технологій Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink.

Дана система стане надійним засобом зв'язку з водієм, а також дозволить дублювати онлайн карти з дисплея телефону - неоціненний помічник-навігатор при пошуку незнайомих вулиць. Другою важливою особливістю спеціальної версії CITROЁN Berlingo Control + є багатофункціональна 3-місна кабіна: крісло водія і 2-місне пасажирське сидіння з можливістю роздільного складання. Нарешті, третя важлива відмінність - розширена комплектація і перелік вже встановлених опцій: електричне стоянкове гальмо (з кнопкою управління), потужний кондиціонер, повноцінна перегородка між салоном і вантажним відсіком, люк для завантаження довгомірами, датчики паркування в задньому бампері, тд.

Комерційний фургон CITROЁN Berlingo лімітованої версії Control + побудований на основі автомобіля з кузовом L1 (довжина 4,4 м, колісна база 2,785 м) і оснащується надійним, витривалим, перевіреним турбодизелем 1.6 HDi в парі з 5-ступінчастою МКПП. Дане поєднання гарантує не тільки тривалий термін служби, а й низьку витрату палива - 4,8 л на 100 км (в змішаному циклі). З урахуванням всіх переваг автомобіля CITROЁN Berlingo Control +, ціна даної новинки в лімітованої версії виглядає дуже привабливо – від 543 100 грн. 

Слід зазначити, що Бренд CITROЁN піклується про вигоду вашого бізнесу не тільки з точки зору витрат палива, але і в цілому з точки зору знижень витрат на експлуатацію автомобіля. Так, покупцям комерційних автомобілів CITROЁN пропонується розширена гарантія - два роки, без будь-яких обмежень пробігу. Також власник автомобіля може заздалегідь прорахувати витрати на технічне облуговування: адже Бренд CITROЁN фіксує не тільки періодичність, але і вартість проведення технічного обслуговування (ТО) в рамках одного регіону. Нарешті, потенційні покупці можуть скористатися фірмовими програмами фінансування CITROЁN - все для того, щоб уже зараз втілити в реальність свою мрію про новий автомобіль.

Зацікавив автомобіль? На офіційному українському сайті Бренду ви зможете знайти максимально повну інформацію про CITROЁN Berlingo: Особливості моделі, вибір з двох розмірів кузова, версії з МКПП або АКПП, повний прайс-лист на різні комплектації.