044 591 80 00

БЕЗКОШТОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ВІД «ПЕЖО СІТРОЕН УКРАЇНА»: ПІДСУМКИ ПРОГРАМИ

БЕЗКОШТОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ВІД «ПЕЖО СІТРОЕН УКРАЇНА»: ПІДСУМКИ ПРОГРАМИ
03.07.2020

За час програми пройшли сервісне обслуговування і були відремонтовані 100 автомобілів медичної допомоги. І ми впевнені, що технічне «здоров'я» цих автомобілів допомогло врятувати людське здоров'я, а можливо і життя, багатьох українців.

Весна 2020 року поставила всю Україну перед новим і досі небаченим викликом - тотальний карантин і обмеження, зупинка роботи і функціонування компаній. Однак кожен сам вибирає свій шлях в складних умовах: змириться і чекати, або активно працювати з оптимізмом і вірою в майбутнє. Представництво Групи PSA в Україні вибрало другий шлях. Під час величезної соціальної напруги в суспільстві і необхідності в будь-якій підтримці, медична служба України знайшла надійного партнера в вигляді «Пежо Сітроен Україна»: унікальна програма передбачала можливість безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів швидкої медичної допомоги. Програма діяла по всій Україні, у різних містах і областях, сервісні партнери виконували ремонт максимально якісно і швидко. Адже всі розуміли: зараз на кону не тільки автомобіль, але і реальні людські життя.

За місяць роботи програми - з 17 квітня по 16 травня - було обслужено та/або відремонтовано 100 автомобілів швидкої медичної допомоги на базі PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper. Участь в програмі взяли 24 дилерських центри, які розташовані в 16 регіонах країни - таким чином, була покрита фактично вся територія України. Загальна вартість робіт склала 2,6 млн. грн, було усунуто понад 300 несправностей. Що не так вже й багато, якщо взяти до уваги факт усередненого віку автомобілів в 4,5 року і при середньому пробігу понад 185 тис. км: виходить, що в середньому кожен автомобіль швидкої медичної допомоги щорічно проїжджає понад 41 тис. км - в 2-3 рази більше пробігу звичайного автолюбителя.

Також дана програма дозволила проаналізувати типові несправності автомобілів. У п’ятірці найбільш затребуваних ремонтів і робіт - заміна важелів передньої підвіски, регулювання кутів установки коліс, установка нових амортизаторів передньої і задньої підвіски, а також заміна гальмівних колодок/дисків і заміна троса гальма стоянки.Як показала статистика, більшість несправностей викликано поганим станом доріг, що позначилося на підвісці автомобілів. Крім того, розбиті дороги і необхідність гальмування перед черговою ямою також могли вплинути на термін служби гальмівної системи. У той же час не зафіксовано помітної кількості несправностей будь-яких великих і складних вузлів автомобіля: двигуна, трансмісії, електросистеми. І це при тому, що найбільш «старі» автомобілі - пара PEUGEOT Boxer 2015 р.в. - мали на одометрах 410 тис. км і навіть 472 тис. км пробігу!

Програма від «Пежо Сітроен Україна» по безкоштовному обслуговуванню і ремонту автомобілів швидкої медичної допомоги дозволила не тільки забезпечити безпеку пересування для медиків, але також і підкреслити високу надійність фургонів PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper. Навіть незважаючи на інтенсивну експлуатацію і великі пробіги, автомобілі перебувають в справному стані. На жаль, але ремонт підвіски і гальмівної системи вже давно є нормою з урахуванням доріг, по яких доводиться їздити. У той же час, основні агрегати і вузли вкотре доводять свою надійність і витривалість, що підтримується також при обов'язковому виконанні планового технічного обслуговування.

Тим більше, що тепер на сервіс PEUGEOT та CITROЁN можна записатися в режимі «онлайн»: зручно для планування свого часу, що вкрай важливо для робочого графіка експлуатації автомобіля. Крім того, вартість ТО для конкретного автомобіля можна дізнатися заздалегідь, і вона залишається незмінною у різних дилерів в рамках одного регіону. Нарешті, відзначимо спеціальні сервісні пропозиції для пост-гарантійних автомобілів - сервісне обслуговування із застосуванням економ-лінійки запасних частин і масла EUROREPAR. У даному випадку ідеально поєднуються вигідна ціна і все така ж висока фірмова якість продуктів EUROREPAR, які повністю відповідають вимогам Групи PSA.

Будьте впевнені: фургони PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper - це ваші надійні і витривалі партнери в роботі, а сервісні пропозиції від «Пежо Сітроен Україна» - це ваша максимальна вигода і увагу до якості.