CITROЁN E-JUMPY: ФУРГОН ДЛЯ ПРОФІ – ТЕПЕР І З ЕЛЕКТРОМОТОРОМ

CITROЁN E-JUMPY: ФУРГОН ДЛЯ ПРОФІ – ТЕПЕР І З ЕЛЕКТРОМОТОРОМ
28.05.2020

Новинка пропонує кращі в класі можливості управління процесом зарядки. Так, за допомогою програми «MyCitroën», водій може управляти зарядкою акумулятора і контролювати ряд параметрів. Наприклад:

- бачити поточний рівень заряду акумулятора і запас ходу;

- включити попереднє охолодження салону за допомогою кондиціонера;

- запрограмувати потрібний час включення зарядки (за допомогою смартфона або планшета в додатку «My Citroën», або безпосередньо на сенсорному дисплеї в салоні).

Останній варіант можливий при використанні як домашньої зарядної станції (Mode 2), так і на «швидких» громадських зарядках (Mode 3). Після програмування часу початку зарядки, необхідно кабель до електромобіля та натиснути кнопку, розташовану всередині зарядного порту.
Системи допомоги водію
Новинка CITROЁN е-Jumpy пропонує 15 корисних систем, функцій і технологій для допомоги водієві під час щоденних поїздок. Вони забезпечують безпеку під час руху, роблять більш зручним процес завантаження / розвантаження речей, додають комфорт для водія.

Відзначимо найбільш унікальне обладнання моделі CITROЁN е-Jumpy:

- сенсорне відкривання і закривання бічних дверей (унікально для даного сегмента!) - так, завдяки сенсору в нижній частині кузова і електроприводу зсувних бічних дверей, водій може відкрити і закрити двері без їх торкання руками, досить лише провести ногою під кутом заднього бампера;

- проекційний дисплей «Head-Up Display» (унікально для даного сегмента!) дозволяє водієві контролювати швидкість, круїз-контроль, переглядати підказки навігації, навіть не відриваючи погляд від дороги - більше комфорту і безпеки;

- камера заднього виду «Top Rear Vision» показує навколишнє оточення позаду автомобіля, а також може автоматично перемикати режими відображення - звичайний або з наближенням;

- безключевий доступ в салон і запуск двигуна після натискання кнопки (унікально для даного сегмента!);

- система автоматичного екстреного гальмування Active Safety Brake;

- функція допомоги при старті на підйомі Hill start assist;

- моніторинг уваги водія Driver attention alert;

- контроль рядності руху Lane departure warning system;

- попередження про можливість зіткнення Collision risk alert;

- нагадування про необхідність перерви в далекій дорозі Coffee Break Alert;

- система допомоги при їзді по бездоріжжю Grip Control;

- інтелектуальне автоматичне керування дальнім світлом;

- обмежувач швидкість з функцією розпізнавання рекомендованої швидкості;

- круїз контроль;

- система моніторингу "сліпих зон" дзеркал заднього виду.
Таким чином, електричний фургон CITROЁN е-Jumpy органічно доповнює лінійку Jumpy, пропонуючи все ключові переваги моделі - але тепер з електроприводом!