044 591 80 00

10-РІЧНИЦЯ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА СІТРОЕН В УКРАЇНІ – ВІДІ ЕЛЕГАНС

10-РІЧНИЦЯ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА СІТРОЕН В УКРАЇНІ – ВІДІ ЕЛЕГАНС
01.02.2021


Дилерський центр Сітроен  ВІДІ Елеганс святкує свою 10 річницю. Вперше салон відкрив свої двері для відвідувачів 2-го лютого 2011 року. Протягом 10 років салон гостинно  зустрічає покупців автомобілів. Дилерський центр здійснює супровід автовласника Citroen  протягом усього життєвого циклу користування  автомобілем.
В салоні працюють  досвідчені фахівці консультанти, які щомісячно успішно проходять навчання та атестацію на знання  продукту:  особливості, технічні можливості, характеристики  модельного ряду автомобілів Citroen, це означає, що звернувшись до них, ви завжди отримаєте фахову консультацію та дізнаєтесь усі можливості свого  нового автомобіля.

За 10 років діяльності салон реалізував близько 4-х тисяч автомобілів Сітроен і обслуговує близько пів тисячі автомобілів щомісячно. За минулий, 2020 рік доля дилерського центру  ВІДІ Елеганс  бренду Citroen в регіоні склала 64%. Також, уже традиційно, кілька років поспіль салон займає першу позицію в дилерській мережі Citroen з продажу комерційної техніки та продажу корпоративним клієнтам.

За складних умов та викликів, які постали перед людством та діяльністю автосалону, зокрема, у 2020 та 2021 році ВІДІ Елеганс бере відподальність та робить  кроки, які дозволяють клієнтам максимально комфортно  та безпечно користуватися сервісами які надає салон. А саме, обрати  автомобіль онлайн, який уже є в наявності, зконфігурувати та замовити бажану комплектацію моделі, записатися на сервіс онлайн, а також обрати на сайті не лише опції планового технічного огляду а й додаткові сервіси все це можна замовити у зручний час онлайн.

 «Сітроен  - французький бренд з великою історією та перспективним майбутнім, саме досвід, знання та орієнтація на людей визначать головні цінності, що відображені у гаслі бренду – «inspired by you» і відчуваються в атмосфері салону. ВІДІ Елеганс – досвідчений і успішний дилер, за досягнення у веденні бізнесу щорічно отримує високі нагороди офіційного представництва Сітроен в Україні,» - зазначає директор з маркетингу представництва Андрій Чабанов.


«Пріоритетом роботи  дилерського центру Сітроен ВІДІ Елеганс є орієнтація на клієнтів, їх  очікування, безпеку та задоволення від вільного руху із задоволенням за кермом свого автомобіля, - повідомляє директор дилерського центру Олег Любченко. -  У своїй діяльності, ми орієнтовані на клієнтів, які обирають стильний та вишуканий автомобіль для себе, комфортний та надійний автомобіль для своєї родини, широкий модельний ряд трансформацій легкої комерційної техніки забезпечить бізнес необхідним та зручним і функціональним транспортом. Ми завжди відкриті до співпраці як індивідуально  так і з корпоративними клієнтами».

До свого 10-річного ювілею, салон ВІДІ Елеганс підготував святкову пропозицію – «Місяць подарунків!». Це означає, що кожен покупець автомобіля з 2 лютого по 2 березня 2021 року гарантовано отримує подарунок. Завітайте на Велику Кільцеву 60,  citroen-vidi.com.ua.