044 591 80 00

У ВІДІ Елеганс діють спеціальні умови по заміні оливи на сервісі CITROЁN: вигідна ціна і гарантія якості

У ВІДІ Елеганс діють спеціальні умови по заміні оливи на сервісі CITROЁN: вигідна ціна і гарантія якості
15.09.2020 - 31.10.2020

Представництво Групи PSA в Україні оголошує старт сервісної кампанії для власників автомобілів CITROЁN: заміна оливи за вигідною ціною для автомобілів віком «3+ років».

Пропозиція діє в період з 14 вересня до 14 жовтня 2020 року в офіційному дилерському центрі CITROЁN - ВІДІ Елеганс.

Сервісна кампанія проходить з використанням продуктів EUROREPAR.
Є серед автомобілістів думка про те, що  «двигун - це серце автомобіля». Кожен автолюбитель бажає, щоб мотор його автомобіля працював без проблем довгі роки.  Щоб забезпечити таку роботу потрібен мінімальний догляд і увагу до двигуна - і першим пунктом є своєчасна заміна моторної оливи та фільтра. Адже саме система змащення забезпечує надійний захист деталей від зносу, а також сприяє охолодженню і внутрішній чистоті різних компонентів двигуна.

Для процедури заміни оливи використовуються продукти EUROREPAR, які були спеціально розроблені під контролем фахівців Групи PSA. Як і оригінальні запчастини, товари EUROREPAR проходять строгий контроль якості і відповідають фірмовим високим вимогам, які пред’являються Групою PSA до виробників комплектуючих і запасних частин. Також важливо відзначити, що процедура заміни оливи і фільтра проводиться на авторизованому сервісі відповідного Бренда, що означає дотримання максимально високої якості робіт: досвідчені майстри добре знають всі нюанси обслуговування автомобілів, у наявності обов'язково є всі необхідні інструменти, роботи виконуються за чітко визначеною процедурою.

Таким чином, клієнт отримує максимальну якість обслуговування і максимально вигідну ціну:

адже фіксований прайс вже включає в себе оливу, фільтр, оплату робіт на сервісі. Вартість операції по заміні оливи строго регламентована (у залежності від класу оливи, об'єму двигуна) і становить:
Вартість операції по заміні оливи 5W40:
•    при об'ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 050 грн.
•    при об'ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 250 грн.
Вартість операції по заміні оливи 5W30:
•    при об'ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 250 грн.
•    при об'ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 450 грн.
Вартість операції по заміні оливи 0W30:
•    при об'ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 350 грн.
•    при об'ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 550 грн.

Для тих власників автомобілів, які не підходять під умови даної сервісної кампанії, діє зручна програма «ТО за фіксованою ціною»: фіксована ціна за стандартні операції техобслуговування автомобіля.

Детальніше за телефоном +38 (044) 591-80-08