CITROËN C5 Aircross від 735 700 грн.

CITROËN C5 Aircross від 735 700 грн.
05.04.2021 - 31.05.2021

CITROËN C5 Aircross зручний і комфортний завдяки максимально гнучкому й найпросторішому салону у  своєму класі.

Секрет його повсякденної функціональності й атмосфери, що розслабляє, — у напрацюваннях унікальної програми Citroën Advanced Comfort®. Новий SUV Citroën C5 Aircross і його ключові особливості: 
Сильний і впевнений, новий кросовер CITROËN C5 Aircross вирізняється великими колісними дисками, збільшеним кліренсом і фірмовими захисними накладками Airbump ®. Це приклад автомобіля, що пропонує відчуття потужного кросовера, однак без зайвої агресії. Пропонуючи 7 основних кольорів кузова, опційний чорний дах, 3 пакети персоналізації COLOUR PACKS, декілька варіантів легкосплавних колісних дисків, автомобіль допоможе легко створити ваш власний бажаний дизайн. Ексклюзив від CITROËN: 
система, що забезпечує відчуття «польоту на м’якому килимку». 


Надзвичайно привітні та зручні сидіння роблять інтер'єр більш схожим на сучасний лаунж-клуб, 
ніж на салон автомобіля. Просторий і практичний, новий кросовер CITROËN C5 Aircross також пропонує найбільший багажний відсік у своєму класі.

Завдяки окремим заднім сидінням, що рухаються вперед/назад, розкладаються та навіть повністю знімаються, кросовер CITROËN C5 Aircross здобуває титул найгнучкішого й найзручнішого кросовера свого класу.

Покращена безпека завдяки активним системам безпеки,  що є великим кроком до напівавтономного кермування й руху.Нова АКПП серії EAT8 - відмінний баланс ефективності,  паливної економічності й задоволення від кермування.