044 591 80 00

БУДЬ ЕКСПЕРТОМ CITROËN ТА СПІЙМАЙ СВОЮ УДАЧУ ЗА ХВІСТ

БУДЬ ЕКСПЕРТОМ CITROËN  ТА СПІЙМАЙ СВОЮ УДАЧУ ЗА ХВІСТ
01.01.2022 - 31.03.2022

Клієнти сервісного центру «ВІДІ Елеганс» мають унікальну можливість поповнити власну колекцію аксесуарів улюбленого бренда Citroën. Для цього станьте експертом Citroën! 

1.На вашу електронну адресу надійде лист-запрошення, в якому ви оцінюєте роботу нашого центру. Коли Ви отримали такий лист від Citroën Ukraine - citroenfeedback@auracorp.com тема листа - Ми дуже цінуємо Вашу думку про Citroen. Відтепер - ВИ У ГРІ!

2. Заповнюєте анкету з оцінкою нашої роботи і надсилаєте.

3. Чекаєте на результати розіграшу. В останній день місяця за допомогою спеціальної програми random.org визначаємо щасливчика, який стане власником чудового подарунка.


<a class="btn btn-outline-primary w-100 mb20" color:none="" href="https://citroen-vidi.com.ua/ua/service/order-to">Запис на сервіс</a>

1.Учасником може бути тільки клієнт «ВІДІ Елеганс», який залишив свою актуальну електронну адресу та дав згоду на опитування щодо якості сервісних послуг.
2.Розіграш подарунка буде проходити серед клієнтів-фізичних осіб, які отримали запрошення та пройшли опитування без помітки «Анонімно».
3.«ВІДІ Елеганс» може проводити інформування клієнтів через надсилання Viber-повідомлення з текстом «Ви у грі разом із ВІДІ Елеганс».
4. Під подарунком ідеться про придбання аксесуара за 1,20 грн з ПДВ. Пропозиція триває протягом одного року.
З першого по тридцяте число з щомісячним оголошенням переможця.