Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля

Авто в наявності

Авто в поставці грн* грн*
Детальніше Отримати пропозицію
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Citroen C4 Cactus

Citroën презентує C4 Cactus – свій новий компактний хетчбек. Автомобіль був істотно модернізований. Зберігаючи класичні особливості сегмента щодо двигунів і технологій, він помітно виділяється серед інших представників модельного ряду завдяки особливій індивідуальності та комфорту.

Новий C4 Cactus оснащений комфортною підвіскою з прогресивною гідравлічною системою поглинання коливань Progressive Hydraulic Cushions ™ (PHC) і сидіннями підвищеного комфорту Advanced Comfort.

Новий C4 Cactus привносить оригінальність у сегмент компактних хетчбеків. Отримавши лаконічним дизайн кузова, новий C4 Cactus зберіг класичні графічні рішення Citroën, зокрема Airbumps® в нижній частині дверей, скляний панорамний дах, дворівневу передню частину та світловий автограф 3D LED ззаду.

Новий C4 Cactus пропонує 31 варіант персоналізації зовнішнього вигляду: дев'ять кольорів кузова та чотири кольорових пакети, що додають вишукані колірні акценти.

Новий Citroën C4 Cactus пропонує м'який лаконічний дизайн з яскравими графічними акцентами, що підкреслюють його унікальний характер: дах, що розташований на невидимих стійках кузова, з'єднує скляні поверхні; гладкі збалансовані лінії екстер'єру підкреслюють захисні накладки Airbumps, розташовані уздовж нижнього краю дверей, і у поєднанні з захисними накладками на колісні арки, забезпечують кращий рівень динаміки при оптимальній захисті, особливо в межах міста.

Компактні розміри та широка колісна база забезпечують хорошу маневреність, зберігаючи достатній простір салону для всіх пасажирів.

Новий C4 Cactus отримав оновлену ширшу передню частину, на якій розташовані нові світлодіодні ходові вогні, що виходять з шевронів і продовжуються уздовж всієї ширини автомобіля, більш гострі фари, що підкреслені чорними глянцевими вставками, і бампер під колір кузова.

Стильний характер нового хетчбека підкреслює лаконічні та гладкі двері багажника у колір кузова з акцентами у вигляді нових 3D LED задніх ліхтарів. Їх вишукана форма візуально розширює автомобіль, надаючи йому сучасний вигляд.

Новий C4 Cactus пропонує 31 комбінацію оформлення екстер'єру завдяки 9 кольорам кузова та 4 стильним пакетам персоналізації: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White і Anodised Deep Red.

Ці збалансовані колірні акценти створюють вигідний контраст з тоном кузова та підкреслюють захисні накладки Airbumps® на нижній частині передніх дверей і нижній секції переднього бампера.

По-справжньому унікальним автомобіль роблять легкосплавні диски, що доступні у декількох варіантах, зокрема і з алмазним шліфуванням.