044 591 80 00

Драйв розвідки: здолаємо ворога інноваціями!

Драйв розвідки: здолаємо ворога інноваціями!
22.02.2024

Драйв розвідки: здолаємо ворога інноваціями!

ЗБИРАЄМО 15 МЛН ГРН НА 5 КОМАНДНИХ ПУНКТІВ УПРАВЛІННЯ БПЛА – СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАДНАНІ ПРОХІДНІ АВТІВКИ З КОМФОРТНИМ РОБОЧИМ МІСЦЕМ ДЛЯ ПІЛОТІВ 

Чому це так важливо?

Спільнота ВІДІ з Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» відкрили проект «Драйв розвідки». Його мета — зібрати 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління безпілотними літальними апаратами для бригади Морської піхоти ЗСУ.

Командні пункти управління підвищують мобільність, безпеку та зручність екіпажів розвідувальних BpLA , які шукають ворожі цілі. Вони розширять вибір точок з кількома робочими військовими. Також командні пункти управління можуть екіпажам швидко переміщатися між різними ділянками фронту для їх підсилення.

Кожен ваш внесок – не просто допомога. Це шанс врятувати життя наших захисників і захисників, знищити ворожу техніку та наблизити перемогу України.

Ми вже зробили перший крок:

Розуміючи важливість БпЛА, перерахували 1,5 мільйони гривень на з запланованих 3 млн. грн на проєкт «Драйв розвідки» і закликаємо вас долучитися!

Дійте зараз:

Зробіть донат на сторінці проекту "Драйв розвідки": https://savelife.in.ua/projects/military/drayv-rozvidky/ або за прямим посиланням на Монобанку : https://send.monobank.ua/jar/4qKTdvuczP чи відскануйте один з QR- кодів. 

Підтримайте наших захисників – розкажіть про цю ініціативу в соцмережах.

Разом ми зробимо все можливо, щоб отримати повітряну перевагу над ворогом і захистити українське небо від ворожих очей. 


Дякуємо за вашу підтримку!

Віримо у нашу спільну справу!

Слава Україні!